Anasayfa » Allavsoft Video Downloader / Converter 3.24.2.8037
Dönüştürücü İnternet Araçları

Allavsoft Video Downloader / Converter 3.24.2.8037


Hakkında

Allavsoft ayrıca Facebook, Yahoo Video, Google Video, DailyMotion, eHow, vb. Gibi çeşitli video paylaşım sitelerinden indirilen videoları destekleyen güçlü bir Mac Video Downloader'dır.
Özellikleri

Video indirme 1080p HD Bu Video Downloader ideali, HD 1080p video indirme, video 4K indirme ve web video paylaşımı bu tür bir çözünürlük ve video sunma sunmadığı anda 720p video indirme gibi en kaliteli videoyla web videolarını indirebilir. Videoyu Apple ProRes, MP4, MOV, AVI, vs.'ye indirin. Mac için bu Video Downloader, FLV, WebM, F4F, MP4, F4V, AVI orijinal formatlarından bağımsız olarak herhangi bir popüler video formatına bakılmaksızın çeşitli web sitelerinden film indirebilir MP4, MOV, Apple ProRes, AVI, WMV, ASF, MPEG-1, MPEG-2, VOB, MKV, DVV, 3GP, RM, TS, SWF, FLV, OGV ve WebM’e video indirme gibi Videoyu Apple Lossless, M4A, WAV, MP3, AAC, vb. Dosyalara indirin . Allavsoft ayrıca, MP3, Apple Lossless, M4A, WAV, WMA, AAC, AC3, AIFF, AU, RA, OGG, MP2, FLAC, DTS vb. Herhangi bir medya oynatıcıda veya taşınabilir cihazda oynatmak için video indirin Allavsoft, iTunes, QuickTime, iPad, iPhone, iPod, Apple TV, Android telefonlar veya tabletlerde, Samsung Galaxy, Motorola'da çevrimiçi çevrimdışı videoları kolayca oynatmak için videonun popüler video formatına indirilmesini ve dönüştürülmesini destekler. Droid, LG, BlackBerry, Google Nexus, Microsoft Surface, Windows Phone, PSP, PS3, PS4, Xbox 360, Zune, Archos, Yaratıcı Zen, iRiver, Amazon Kindle Fire vb. Filmleri iMovie, FCP, FCE, vb. Olarak düzenlemek için indirin. Video indirmek için kullanılan bu program Mac sürümü, videoları düzenlemek ve kolayca Sony Vegas, Adobe Premiere'a indirmek için kolayca kesmek üzere iMovie, Final Cut Pro X veya 7 uyumlu video formatı Final Cut Express'e filmler indirebilir , Avid, Windows Movie Maker ve benzeri Sierra MacOS video indirme ve Mac OS X Mac için güçlü Video Downloader, hemen hemen her türlü web sitesinin video filmlerini, müzik videolarını indirebilir. MacOS Sierra ve Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks, Dağ Aslanı, Aslan, Snow Leopard, Leopar, Kaplan vb. Sürüm Notları: - Mac için Allavsoft, MacOS Sierra, Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks, Mountain Lion, vb. Gibi Skillshare, Spotify, Deezer videoları indiriyor.
Sistem Gereksinimleri

- Mac OS X dahil Mac OS X v10.4 ve üstü; - PowerPC® G5 veya Intel®; - 512 MB RAM veya daha fazla; - Kurulum için 50 MB boş sabit disk alanı; - Süper VGA çözünürlük (800 x 600), 16 bit grafik kartı veya daha yüksek
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

58 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.