İnternet Araçları

Viper FTP 6.12 MacOS


Hakkında

Viper FTP, kullanımı kolaylaştıran muazzam bir kullanıcı arayüzüne sahip MacOS dosyaları için pratik ve güçlü bir yöneticidir. Dosyalarınızı yönetmek ve aktarmak için uzak sunucularınıza hızla erişin. Yeni kullanıcı arayüzü, taze, temiz ve işlevsel olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Viper FTP sunucuları, doğrudan YouTube’a video yükleyen WebDAV, Amazon S3 sunucuları, sunucuları ve hatta LAN Bonjour’u yönetir. Seçtiğiniz dosyaların HTTP URL’sini oluşturur ve bu dosyaları e-posta veya URL yoluyla kolayca paylaşmanızı sağlar. Geçmişini ve kayıt kaydını saklar ve görüntüler, çeşitli FTP hesaplarının kimlik bilgilerini depolar ve farklı sunucularda aynı anda birden fazla aktarıma sahip olmanıza izin verir. Araç çubuğu, işaretli sunucularınıza anında erişim sağlar. Viper FTP ZIP, RAR, TAR GZ ve yerleşik destekler. Hem yerel hem de uzak makinelerdeki dosyaları hızlı bir şekilde aramaktadır. Arayüzün birçok elemanını tercihler aracılığıyla kişiselleştirebilirsiniz. Hızlı değişiklikler yapmak için uzak dosyaları düzenleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.