Anasayfa » Ammonite 1.22.2 macOs
Araçlar- Çeşitli

Ammonite 1.22.2 macOs


Hakkında

macOS Mavericks, etiketleri Mac'e resmi olarak getirdi. Ammonite, etiketli dosyaları hızlı bir şekilde bulmak için kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Ayrıca DEVONtechnologies'in mükemmel ürünü DEVONthink Pro'nun OpenMeta etiketleri ve veritabanlarıyla da çalışır. Etiketleri Görselleştirin Ammonite, bir veritabanında veya dosya sisteminizde kullanılan etiketleri görselleştirir. Birçok belgeye uygulanan etiketler, birkaç belgeye uygulanan etiketlerden daha büyük görünür. Bu, aradığınız bilgileri detaylandırmanıza yardımcı olur. Quick Look, Finder'daki gibi çalışır: Bir belge seçin ve anında önizlemeler için boşluk çubuğuna basın. Etiket Hiyerarşileri Etiket hiyerarşileri, Ammonite'in etiketleri kategorilere göre gruplandırmanıza izin veren benzersiz bir özelliğidir. Bir örnek: Çok sayıda e-kitabınız var ve belirli bir yayıncının tüm kitaplarını mı bulmak istiyorsunuz? Manning'den kitaplarınızı “Yayıncı>Manning” ile ve O'Reilly'den kitaplarınızı “Yayıncı>O'Reilly” ile etiketleyin. Ammonite, anında özel bir yayıncı bulutu oluşturacaktır. Etiketleri ne kadar derine yerleştireceğinizin bir sınırı yoktur. Kolayca detaya inin Ammonite'in kullanımı kolaydır: Bu etiketin uygulanmış olduğu belgeleri bulmak için buluttaki bir etikete sol tıklayın. Bu etikete sahip belgeleri sonuçtan çıkarmak için sağ tıklayın. Aramanızda ihtiyacınız olduğu kadar çok etiketi birleştirin. Sonuç hemen güncellenir. Tarih / tarih aralığına göre arama Belirli bir tarih aralığında oluşturulmuş belgeleri mi arıyorsunuz? Ammonite, belirli bir tarih veya tarih aralığında oluşturulan veya değiştirilen etiketli dosyaları diğer tüm çözümlerden daha hızlı bulmanızı sağlar. Anında sonuçlar Bir etiket aramaya dahil edildiğinde veya aramadan hariç tutulduğunda, eşleşen belgeler görüntülenecektir. Seçilen belgeyle ilgili ayrıntılar da gösterilir. Anında önizleme almak için Space tuşuna basın. Belgeyi Finder veya DEVONthink'te gösterebilir, harici bir uygulamada açabilir veya seçilen belgeleri yeni bir DEVONthink klasörüne kopyalayabilirsiniz. OpenMeta/Mavericks Etiketleri Desteği Apple, macOS Mavericks'te etiketlemeyi desteklemeye karar vermeden önce, bu eksikliği gidermek için açık bir standart vardı: OpenMeta. Ammonite, hem OpenMeta hem de yerel macOS etiketlerini destekler.
Sistem Gereksinimleri

Ammonite, Mavericks'ten (10.9) Monterey'e (12) kadar tüm macOS sürümlerini destekler.  64 bit Intel veya Apple Silicon Mac gerektirir.  Her iki mimari de yerel olarak desteklenir.
İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.