Anasayfa » Ample Sound Ample Bass Upright III v3.1.0 MacOS
Ses Düzenleme

Ample Sound Ample Bass Upright III v3.1.0 MacOS


Hakkında

Sanal olarak bas aletidir. Ample Sound Ample Bass Upright III, doğal olarak her perdede kaydedilmiş 4.26 GB'lık bir örnek kitaplığa sahiptir. Hiçbir yıkıcı düzenleme ve dinamik işleme uygulanmaz. Özellikler 8 mafsallı: Sustain, Sessiz, Doğal Harmonik, Çekiç Aç ve Çek, Legato Slide, İçeri ve dışarı kaydırın. Legato mafsalları, herhangi bir süre, hız, perde ve polifoni ile ilgili legato notaları elde etmek için kullanılabilir. Alternatif Ayar: Geniş Akustik Bas, en düşük not B0'a alternatif ayarlamayı destekler.
Özellikleri

Hem takılı hem de fişsiz ABU’ya uygulanan yeni örnek motor , sıfırdan günümüze yeni bir etkililik düzeyi ile mevcut olan en çok yönlü bas sanal enstrümanı olacak şekilde tasarlanmıştır. ABU, yalnızca mikro örneklerden kısmen çalınmasıyla olağanüstü bir akustik enstrüman olarak değil, aynı zamanda DI örneklerinden kısmen çalınan bir elektrikli cihaz olarak daha dinamik ve zarif bir oyun deneyimi yaratır. Ayrıca, kullanıcılar çeşitli sesleri almak için Mic'leri ve DI'leri ayrı ayrı karıştırıp işleyebilir. Çoklu stereo ve mono modlar ABU, boyun, vücut ve ambiyansa ait dik basların her detayını kaydetmek için daha fazla mikrofon kullanır ve karışım arayüzünde 2 stereo modu ve 2 mono modu sağlar. Kullanıcılar, ABU'nun solo için bile zengin bir ifade gücüne sahip olduğu stereo modunda daha fazla seçenek elde etmek için mikrofon seslerini ve genişliğini ayarlayabilir. Mono modlar için, ABU düzenli olarak bir bantta orta-düşük ucun önemli bir rol oynayabilir. Perdesiz kayma sistemi Ample Sound'un diğer herhangi bir ürününden farklı olarak ABU'nun kayma mekanizması, perdesiz legatonun pürüzsüzlüğünü herhangi bir süre, hız, perde ve polifoni ile yeniden üretebilen perdesiz enstrümanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Sekme Oynatıcı Bas sekmesi için yeniden tasarlanan Tab Player. Tüm eklemler ve notlar, tab çalar tarafından desteklenir. Gerçekçi Sekme oynatma, ince parametre ayarlamaları ve hümanizasyonlarla sağlanabilir. Çoklu Capo Mantığı - solo, koro vb. Farklı performansları karşılamak için çeşitli otomatik parmak mantığı seçenekleri sunar. Riffer: String Roll Editor: açıkça parmak, eklem, ifade ve hatta oyun gürültüsü gösterebilir. Her notanın 8 özelliği vardır - adım, hız, uzunluk, kapalı hız, eklem, legato, vibrato ve viraj. Zar - Rastgele Riff Jeneratör: Bir tıklama yeni bir ilham kaynağı oluşturacak çünkü basitçe rastgele bir algoritma değil. Aksine, bir grup müzik skorunu analiz ederek kuralları özetler. Çoklu Biçimler Dönüşüm: Riff, MIDI, Sekme çoklu biçimleri, Her parmak, eklem, ifade, insanlaştırma arasındaki dönüşüm otomatik olarak MIDI anahtar anahtarına ve denetleyicisine dönüştürülür. FX: Yüksek dereceli 8-bant EQ, sezgisel frekans tepkisi kontrolü, giriş ve çıkış spektrumunun gerçek zamanlı görselleştirilmesi, tek bantlı solo bant desteği .. 2-Line Kompresör, giriş ve çıkış sinyalinin gerçek zamanlı görselleştirilmesi, iki algılama modu RMS & Peak, yumuşak diz desteği, otomatik serbest bırakma ve otomatik makyaj. 6-Yankı, stereo sinyalin işlenmesinin gerçek zamanlı olarak görselleştirilmesi, 6 yankı noktasının parametrelerini tek tek ayarlayabilir: geri bildirim, pan, ses vb. IR Reverb, dört IR türü sağlar: Oda, Stüdyo, Salon ve Daha Büyük Salonu. IR spektrumunun 3D görselleştirmesi.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.32 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.