Anasayfa » Inertia Sound Systems Instinct v1.0.0 Mac
Ses Düzenleme

Inertia Sound Systems Instinct v1.0.0 Mac


Hakkında

Inertia Sound Systems Instinct v1.0.0 , Bir Canlı Organizma, Dinamik ve Ton Organizma. İçgüdüsel başka bir bozulma, dinamik işleme ya da ton şekillendirme ses motoru değildir. Pürüzsüz analog sıcaklık veya dinamik işlemeden toplam yıkıma, saldırganlığa ve yabancılaşmaya kadar, beslediğiniz sesten yeni dünyalar yaratabilen sonik bir canavardır.
Özellikleri

- Yüksek kalite, Transistör ve Boru modelleri. - Seri olarak bir veya iki tahrik devresi ile çok yönlü sinyal akışı. - VA Rezonans Filtreleri - İsteğe bağlı harici yan zincir ile geniş bir yanıt geçici şekillendirici "SCULPT". - Devre modelleri ve devre modeli parametreleri arasında geçiş. - Şeffaf, yüksek kaliteli Takviye Filtresi. - Yüksek kaliteli yeniden örnekleme.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.