Anasayfa » Animography League Spartan 1.3 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Animography League Spartan 1.3 macOS


Hakkında

League Spartan, Micah Rich ve Philip von Borries arasında bir işbirliğidir. Hem tasarım hem de animasyonda güçlü, uyarlanabilir ve temiz bir animasyonlu sans serif yazı tipidir. League Spartan, Micah Rich ve Philip von Borries arasında bir işbirliğidir. Hem tasarım hem de animasyonda güçlü, uyarlanabilir ve temiz bir animasyonlu sans serif yazı tipidir. İyi okunabilirlik ve zarif animasyonların birleşimi bu animasyonlu yazı tipini birçok video ve animasyon projesi için mükemmel bir seçim haline getirir. Kapsamlı glif miktarı birçok dili desteklemektedir. İşleri daha da iyi hale getirmek için, bu kaliteli yazı tipinin statik sürümü tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı.
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.