Anasayfa » DesiGN for Numbers Templates 5.0.3 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

DesiGN for Numbers Templates 5.0.3 macOS


Hakkında

DesiGN for Numbers Templates 5.0.3  Sayılar için yüksek kaliteli DesiGN - Şablonlar koleksiyonu, Apple`s Numaraları için 400+ farklı ve kullanışlı şablon sunar. Bunları işiniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için kullanın. Günlük görevlerinizi çok daha kolay kullanın. Şablonu gereksinimlerinize göre özelleştirin: tablolar oluşturun, hesaplamalar yapın, diyagramlar çizin, resimler ekleyin, böylece işinizi verimli ve zahmetsizce halledin. ABD'de ve uluslararası kağıt boyutlarında mevcuttur. Çok çeşitli olası değişiklikler, hazır numunelere bağlı kalmanıza veya hayal gücünüzü birleştirmenize ve şablonları beklentilerinize uydurmanıza izin verir. Neşeli bebek duşu veya ciddi muhasebe meseleleri olarak 380'in çeşitliliği, özgünlüğü ve yüksek kullanılabilirliği. Sayılar için DesiGN - Templates paketi, tasarımla mücadelenizi kolaylaştırmak ve böylece içeriğe konsantre olmak ve size çok zaman kazandırmak için oluşturulmuştur. Aynı zamanda, belgelerinize parlaklık eklemek için yaratılırlar, böylece dikkat çekicidirler.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.