CD - DVD Dönüştürücü

AnyMP4 DVD Ripper for Mac 9.0.58


Hakkında

Bir DVD filmini PC’nin yerel sürücüsüne kaydetmek istiyor musunuz? DVD disk kolayca zarar görebilir ve DVD diski her zaman ve her yerde oynatmak pek uygun değildir. Bu nedenle, iPhone/iPad/iPod, Samsung, LG, HTC ve daha fazlası gibi herhangi bir dijital cihazda oynatmak için DVD’yi videoya kopyalamanız önerilir. Güçlü bir DVD Kopyalama yazılımı olan AnyMP4 DVD Ripper, DVD filmini çeşitli popüler video ve ses formatlarına kopyalamanıza yardımcı olur.

DVD’yi kolaylıkla MP4, MKV, AVI, MOV, WMV, FLV, M4V, TS, DivX, WebM, 3GP ve diğer 4K/1080p/720p video formatlarına dönüştürebilir ve DVD’yi yedekleme için bilgisayara kaydedebilirsiniz. Ayrıca AnyMP4 DVD Ripper, DVD’den ses parçasını çıkarmanıza ve MP3, WAV, WMA, AAC, M4A, ALAC, FLAC, OGG ve daha fazlası gibi tercih ettiğiniz ses formatına dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

133 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.