Dönüştürücü

Tipard Blu-ray Converter 10.0.56 Mac


Hakkında

Tipard Mac Blu-ray ripper, bir Mac Blu-ray Converter olabilen, ayrıca bir Mac DVD Ripper ve bir Mac Video dönüştürücü olabilen 3’ü 1 arada medya video dönüştürme uygulamasıdır. Ardından, ev yapımı Blu-ray filmini cep telefonunuzda veya video oynatıcınızda keyfini çıkarmak için tercih ettiğiniz video veya ses biçimlerine kolayca dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca, Mac için bu güçlü Blu-ray Dönüştürücü ile ev yapımı DVD diski, DVD klasörü veya IFO dosyalarını ve video dosyalarını kopyalayabilir ve Mac’teki çeşitli popüler biçimlere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, eğlence ve keyif için arkadaşlarınızla paylaşmak üzere kişiselleştirilmiş video çalışması oluşturmak için herhangi bir video kaynak dosyasını düzenlemenize izin verilir.

Özellikleri

Herhangi bir Blu-ray/DVD’yi kopyalamak ve videoyu dönüştürmek için ortam dönüştürücü
Mac için Güçlü Blu-ray Dönüştürücü, Mac için DVD Ripper ve Mac için Video Dönüştürücü

Blu-ray ve DVD dosyalarını kopyalayın
Blu-ray Disc, Blu-ray klasörü, DVD ROM, DVD klasörü ve IFO dosyalarını, vb. gibi diğer video/ses formatlarına kolayca kopyalayın. MP4, AVI, 3GP, MPEG, FLV ve TS, MKV, ASF

Herhangi bir video dosyasını dönüştürün
Hemen hemen tüm video formatlarını (HD dahil) destekler ve herhangi bir kaynak dosyayı Mac’te 3GP, 3G2, AMV, ASF, AVI, MPEG-4, MP4, M4V ve diğer popüler video ve ses formatlarına dönüştürebilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

126 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.