Anasayfa » AnyMP4 iOS Toolkit 9.0.28 Mac
Dosya Kurtarma

AnyMP4 iOS Toolkit 9.0.28 Mac


Hakkında

AnyMP4 iOS Toolkit 9.0.28Mac'teki iPhone / iPad / iPod'daki verileri kurtarın. Mac için bu güçlü iPhone Veri Kurtarma ile, kişiler, SMS, çağrı geçmişi, takvim, notlar, hatırlatıcı, Safari yer imleri, Safari geçmişi ve Mac için WhatsApp dahil 9 tür veriyi kurtarabilirsiniz. İPhone XS / XS Max / XR / X / 8/8 Artı / 7/7 Artı / 6s / 6s Artı / 6/6 Artı / SE / 5 / 5c, iPad, iPad Pro gibi sık kullanılan herhangi bir iOS cihazını destekler / mini 4 / mini 3 / mini 2 / mini / Hava 2 / Hava / 4/3/2, iPod touch / nano ve daha fazlası. İPhone, iPad ve iPod için, bu Mac iPhone Veri Kurtarma, Rehber, SMS / MMS, Arama geçmişi, Takvim, Notlar, Hatırlatıcılar, Safari yer imleri, Safari geçmişi, WhatsApp Sohbetleri, Fotoğraf Rulosu, Fotoğraf Kütüphanesi dahil olmak üzere 19 veri türünü geri yükleyebilir , Fotoğraf Yayını, Mesaj ekleri, Sesli notlar, WhatsApp Ekleri, Sesli posta, Uygulama Fotoğrafları, Uygulama Videoları, Uygulama Sesi vb.
Özellikleri

iPhone:  iPhone XS / XS Maks / XR / X / 8/8 Artı / 7/7 Artı / 6s / 6s Artı / 6/6 Artı / SE / 5s / 5c iPad:  iPad, iPad Pro / mini 4 / mini 3 / mini 2 / mini / Hava 2 / Hava / 4/3/2 iPod:  iPod touch / nano iOS:  iOS 6 ve üstü sürüm (iOS 12 dahil)
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

47 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.