Anasayfa » FonePaw iPhone Data Recovery 6.7.0 macOS
Dosya Kurtarma

FonePaw iPhone Data Recovery 6.7.0 macOS


Hakkında

FonePaw iPhone Data Recovery, iPhone'un hasar görmesi/kaybolması/çalınması, sıfırlama, kazayla silme, virüs saldırısı, jailbreak ve hatta hatalı işlem gibi bir iPhone'da veri kaybına neden olabilecek beklenmedik olaylar için yapılmıştır. Kayıp veriler birkaç ücretsiz veya ücretli kullanılarak kurtarılabilir, ancak Mac'iniz için en iyi iPhone Veri Kurtarma yazılımını nasıl seçersiniz? İşte FonePaw iPhone Veri Kurtarma'nın bir incelemesi. FonePaw programını kullanarak iPhone'dan silinen dosyaların nasıl kurtarılacağını ve özelliklerini okuyun ve öğrenin. FonePaw iPhone Veri Kurtarma.
Özellikleri

  • iPhone'dan silinen dosyaları yedeklemeden doğrudan kurtarın Yedekleme gerekmez. Sadece iPhone'unuzu Mac'e bağlayın ve bu programı çalıştırın, silinen, kaybolan tüm verilerinizi geri alabilirsiniz.
  • iTunes yedeklemesinden ve iCloud yedeklemesinden veri kurtarma Bu pratik program, okunamayan iTunes yedekleme dosyalarından da veri çıkarabilir; bu, iPhone çalındığında/kaybolduğunda çok yardımcı olur.
  • Seçmeli olarak kurtarma Bu araç, kurtarma işleminden önce önizleme yapmanızı ve iTunes yedeklemesinin tamamı yerine verileri seçerek almanızı sağlar.
  • Olağanüstü kullanıcı deneyimi Programı başlattıktan sonra, iyi tasarlanmış ve gezinmesi kolay bir arayüz görebilirsiniz. Ve süper hızlı veri tarama ve kurtarma hızıyla istediğinizi kurtarabilirsiniz.
  • FonePaw iPhone Veri Kurtarma Kullanımı iPhone'u Mac'e bağlayın ve FonePaw iPhone Veri Kurtarma'yı Başlatın “Taramayı Başlat” düğmesine basın Tarama sonucunu önizleyin “Kurtar” düğmesine tıklayın ve seçiminize bağlı olarak dosyaları farklı biçimlerde kurtarabilirsiniz
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

53 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.