Anasayfa » AnyMP4 iPhone Transfer Pro 9.0.38 macOS
Mobil Yönetimi

AnyMP4 iPhone Transfer Pro 9.0.38 macOS


Hakkında

AnyMP4 iPhone Transfer Pro 9.0.16, tüm iPhone kullanıcıları için en iyi iOS veri aktarım yazılımıdır. Mac için bu iPhone Transfer Pro, iPhone, iPod ve iPad'den Mac ve iTunes'a her türlü iOS verilerini kolayca aktarabilir. Profesyonel iPhone veri aktarım yazılımı olarak, iTunes olmadan iPhone / iPad / iPod ve Mac'iniz arasında dosya aktarabilir.
Müzik, Fotoğraflar, Videolar, Sesli Notlar, notlar, Kamera Çekimi, Filmler, TV Şovları, Podcast'ler, iTunes U, Zil Sesleri, Sesli Kitaplar, Çalma Listeleri, Albümler, ePub, PDF vb. Gibi birden fazla dosya türü desteklenir. iPhone / iPad / iPod gibi iOS aygıtından fotoğrafları, videoları, zil seslerini, sesli notları ve daha fazlasını hızlı bir şekilde iTunes arşivine görüntüleyebilir ve kopyalayabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

57 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.