Anasayfa » MacDroid 1.4 Mac
Mobil Yönetimi

MacDroid 1.4 Mac


Hakkında

MacDroid 1.0 Mac bilgisayarınız ile USB üzerinden bağlı Android cihazınız arasında fotoğraf, video, müzik ve klasör aktarın. Tek ihtiyacınız olan MacDroid. Android'i Mac'te disk olarak bağlama Android'in hem dahili hem de harici depoları monte edilebilir Android dosyalarını Mac'e kopyalamadan Mac'te düzenleme Sadece MacDroid'e ve USB üzerinden Mac'e bağlı bir Android'e ihtiyacınız olacak MacDroid tüm Android ve MTP cihazlarını destekler Son fotoğraflarınızı aktarın Android'inizde çektiğiniz bazı harika fotoğraflar aktarılmadan bile Mac'inize aktarılabilir veya orada düzenlenebilir. Tüm klasörlerle çalışma Klasörlerin tümünü Mac ve Android'iniz arasında taşıyabilir ve cihazlarınızda her zaman en güncel belgelere sahip olabilirsiniz. Uzun bir uçuşta TV şovu izleme Bilgisayarınızda çevrimdışıyken cihazınızda izlemek istediğiniz yeni bölümler varsa - MacDroid bunları aktaracaktır. Dosyaları doğrudan Android'de düzenleme Android dosyalarınızı düzenlemek için Mac'e kaydetmeniz bile gerekmez. Telefonunuzu bağlayın, dosyaları Mac'te düzenleyin ve bir kez yapılan değişiklikleri kaydedin. Telefonunuza yeni müzik ekleyin En sevdiğiniz parçaları Mac'ten Android'e veya Android cihazınızdan Android cihazınıza aktarın. Herhangi bir MTP cihazı destekleniyor MTP modunda bağlanan başka cihazlarınız mı var? Onlarla MacDroid'de Android cihazınızda olduğu gibi çalışın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.