Anasayfa » AnyMP4 MXF Converter 8.2.8 Mac
Dönüştürücü

AnyMP4 MXF Converter 8.2.8 Mac


Hakkında

AnyMP4 MXF Dönüştürücü Final Cut Pro, iMovie ve Avid Medya Besteci, CatDV, Hareket, Sound Track Pro, QuickTime Oynatıcı, CS Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects CS ve Adobe Media Encode CS 5.0 / 5.5 / 'e herhangi bir video MXF'yi aktarmanıza yardımcı olur 6.0. Panasonic P2 (Panasonic AG-HPX260MC, Panasonic AG-HPX600MC, Panasonic AG-HPX500, Panasonic AG-HPX600MC, Panasonic AG-HPX500, Panasonic AG-HPX600MC, Panasonic AG-HPX260MC), farklı video kameralar tarafından kaydedilen MXF videoları ile oldukça uyumludur Canon XF105, Canon XF 300), Sony ve diğerleri. Bu güçlü MXF video dönüştürücü ile, MXF'yi kolayca AVI, MP4, MOV, M4V, MPEG, WMV ve 3D videolara dönüştürebilir ve düzenleme için Final Cut Pro, iMovie ve Avid Media Composer'a alabilirsiniz. MXF dosyalarını Apple ProRes, Apple Intermediate Codec ve Avid DNxHD gibi özel formatlara dönüştürme, Final Cut Pro, iMovie ve Avid Media Composer gibi video düzenleme yazılımlarıyla oldukça uyumludur. Dönüştürülmüş MXF dosyasını iPad'inize (iPad Air 2 / mini 3), iPhone'a (iPhone 6/6 plus / 5 / 5s) ve çalmak için iPod'a da yerleştirebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.