Anasayfa » Wondershare Video Converter Ultimate 10.3.2.6 MacOS
Dönüştürücü

Wondershare Video Converter Ultimate 10.3.2.6 MacOS


Hakkında

Wondershare Video Converter Ultimate, video dosyalarını dönüştürmenize, düzenlemenize, geliştirmenize, indirmenize, yakmanıza, düzenlemenize, yakalamanıza ve görüntülemenize olanak sağlayan eksiksiz bir araçtır. 30x dönüşüm hızı daha hızlı olan videoları hemen hemen tüm video formatlarına dönüştürün. Yüksek kaliteli videoyu herhangi bir formata dönüştürme Wondershare Video Converter Ultimate dönüşümünüzü pratik fonksiyonlarla yapar.  
Özellikleri

Herhangi bir videoyu 1000'den fazla formata dönüştürme Her türlü cihaz için video dönüştürme dönüşüm hızı 30 kat daha hızlı video Farklı kaynaklardan videolar ekleyin Kullanımı kolay Video Düzenleyici, videonuzu öne çıkarır Ev filmlerini gelişmiş düzenlemelerle özelleştirebilir ve dakikalar içinde profesyonel görünümlü işler elde edebilirsiniz. DVD her yerde kusursuz deneyim Güçlü Araç Takımı Ultimate DVD Video Converter, kolayca DVD oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olur. Videoları DVD'ye yazma Herhangi bir formattaki DVD'yi dönüştürün Ücretsiz DVD şablonları sağlayın Yerleşik düzenleyici ile DVD dosyalarını düzenleme Tek bir tıkla 10,000'den fazla siteyi kaydedin İnternet bağlantısı olmadan videonun keyfini çıkarmak için, favori videolarınızı 4K / HD’yi YouTube, Dailymotion ve daha fazlası gibi paylaşım sitelerinden indirin veya kaydedin; Veya bunları televizyonda, akıllı telefonlarda veya diğer cihazlarda oynatmak için uyumlu formatlara dönüştürün. YouTube ve diğer UGC sitelerinden video indirin. Tek bir tıklamayla YouTube’u MP3’e indirin. One Go'daki YouTube çalma listesini indirin. Video akış sitelerini çekin. Videoları cihazlara ve harici sabit disklere aktarın Tek bir tıklamayla, favori videolarınızı 4K / HD indirebilir veya YouTube, Dailymotion gibi popüler sitelerden kaydedebilir ve internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman tadını çıkarabilirsiniz. Video Araç Kutusu amacı Wondershare Video Converter Ultimate ayrıca bir noktada faydalı olacak araçları optimize edilmiş bir dizi araç sunar. Video meta verilerini düzenle Videolar için meta veri bilgilerini düzenleyin. VR dönüştürücü Herhangi bir videoyu VR formatına dönüştürün. DVD Kopyalama (yalnızca Mac) DVD'yi DVD klasörüne veya ISO'ya doğrudan kopyalayın. GIF Maker GIF görüntüsündeki bir video veya fotoğrafları dönüştürür. TV'ye video akışı videoların televizyona bir medya sunucusu olarak aktarılması. Ekran kaydedicisi Tüm masaüstü etkinliklerini sesli olarak kaydedin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

90 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.