Anasayfa » Application Wizard 4.1 macOS
Araçlar- Çeşitli Uncategorized

Application Wizard 4.1 macOS


Hakkında

Application Wizard 4.1  uygulamaları manipüle etmenin ve onlarla çalışmanın yeni bir yolunu vermeye kararlı, küçük bir aygıttır ve istediğimizde açabilecek, kapatabilecek, değiştirebilecek veya gizleyebilecek çok sayıda favori uygulama grubu oluşturmuştur. Ancak bu bir uygulama değildir, vidalar sistemi kapatır ve derhal yeniden başlatır. Ekranda, basit bir panel, tercih edilen uygulama gruplarını ve / veya örneğin açık olan tüm Internet uygulamaları gibi temaları tanımlamanıza izin veren dört ana menü Uygulama Sihirbazı (açık, kapalı, anahtar ve özel) içerir. , çoklu seçim sayesinde aynı anda birden fazla uygulamayı kapatın, gösterin veya gizleyin. Özel menü, Mac OS Classic'i başlatma ve / veya kapatma, Finder ve Dock'tan çıkma ve / veya yeniden başlatma, kullanıcıları değiştirme, Mac'i beklemeye alma, yeniden başlatma ve / veya kapatma yeteneği olarak çok ilginç ekstralar sunar. Ancak son uygulamaları, Dock'taki veya Klasördeki tüm uygulamaları ve tercihen panele açabiliriz. Uygulama Sihirbazı, bir uygulamayı veya uygulama grubunu daha önce etkinleştirmek zorunda kalmadan kapatmak istediğinizde çok önemli bir yardımdır, ancak tüm arka plan uygulamalarını kapatmaya karar verirseniz, doğru bir şekilde başlamayı reddeden bir kapıcı uygulama reddetmesinden kurtulun, gövde uygulamalarını değiştirin veya uygulama grupları ve daha fazlası, burada her şeye sahipsiniz.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü macOS 10.14 Mojave dahil
İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.