Anasayfa » Launchpad Manager Pro 1.0.10 macOS
Araçlar- Çeşitli

Launchpad Manager Pro 1.0.10 macOS


Hakkında

Launchpad Manager Pro 1.0.10 Launchpad'den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur! Başlatma paneli simgelerinden herhangi birini silin, yeniden düzenleyin, gruplandırın veya grubunu açın veya bunları alfabetik sıraya göre yerleştirin! Launchpad Yöneticisi - Launchpad ile çalışmak için çok fonksiyonlu bir uygulama. Bununla, Launchpad'deki uygulamaları kolayca yeniden düzenleyebilir, gruplandırabilir, yeniden adlandırabilir, silebilir, taşıyabilirsiniz.
Bazı programlar, Launchpad'de nihayet cehenneme yol açan bir sürü ek içeriğe (merhaba, Adobe!) Eklemeye çok benzer. Bu mükemmel Launchpad Manager programı ile mücadele etmek için. Tabii ki, Launchpad ile bir şeyler yapılabilir. Simgeleri sürüklemek, klasörlere katlamak, vb. Ancak, elbette, her şeyden önce, bu yeterli değildir ve ikincisi, Launchpad, periyodik olarak, kullanıcı tarafından belirlenen dikkat çekici bir emri kırarak “güncelleme” yi seviyor.
Özellikleri

• Launchpad'deki tüm simgeleri veya grupları silin! Launchpad Yöneticisi, Launchpad'deki tüm simgeleri silmenize olanak sağlar. • Simgelerinizi veya gruplarınızı yeniden adlandırın! • Hızlıca hareket etmek için “Kes” ve “Yapıştır” , Kes ve Yapıştır işlemleri sayesinde uygulamaları ve grubu hızlı ve verimli bir şekilde taşıyabilirsiniz. • Bir grup düzenleme Birden fazla simge seçin ve sadece tek bir tıklama ile onları yeni bir gruba taşıyın! • Eksik uygulama Launchpad'i ekleyin! Bir uygulamayı Başlatma Çubuğu'ndan silip yeniden eklemeye karar verdiyseniz, bu işlevi kullanın. • Drag'n'Drop sırasını değiştirmek kolay! Düzene Simgeler - basit sürükle ve bırak! • Düzeni kaydet Başlatma düzeni düzeneğini kaydet - çok sayıda düzene sahipseniz ve bunlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapmak istiyorsanız bu harika bir özellik. • İndirme düzeni Daha önce kaydedilen düzeni geri yükleyin. Lütfen birkaç dakika sürebileceğini unutmayın. • Alfabetik olarak sırala İkonlarınızı alfabetik sıraya göre sıralayın! • Simgeyi başka bir sayfaya taşıma Seçilen öğeleri Launchpad'de başka bir sayfaya taşıyabilirsiniz
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.