Anasayfa » Art Files 3.0b Mac OS X
Araçlar- Çeşitli Grafik - 3D - Animasyon

Art Files 3.0b Mac OS X


Hakkında

Art Files, Illustrator belgelerini, bağlantılı görüntüleri ve yazı tiplerini grafik dosyaları için toplama görevini yerine getiren ve basit bir tıklama ve tıklama işlemine dönüştüren sıkıcı bir iştir. Diğer uygulamaların geçmişte yaptıkları esrarengiz ve ayrıntılı “preflight” a odaklanmak yerine, Art Files sadece servis sağlayıcınız için dosyalarınızı paketlemek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri toplamaya odaklanır. Art Files, aynı zamanda, birkaç belgeyi bir kerede toplamak için eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bu da, sanatçınızı yazıcıya göndermekle yüksek fiyatlı bir kapıdan kapıya kurye kiralamak arasında sadece birkaç dakikanız kaldığında size değerli zaman kazandıracaktır. son tarih. Zaman tasarrufu sağlamasının yanı sıra, bu özellik aynı zamanda sadece bir kez belgeler arasında paylaşılan görüntüleri ve kaynakları toplayarak disk alanını da azaltır. Sanat Dosyaları, önemli grafik belgelerinizi arşivlemek için mükemmeldir. Ayrıca, grafik dosyaları ile çalışan ve düzenleme veya yazdırma için belgeleri başkalarına göndermek için taşınabilirliğe ihtiyaç duyan herkes için mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Basit ve doğrudan kullanıcı arayüzü, kesinlikle dosya koleksiyonunun kabuslarını geçmişte bırakacaktır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.