Anasayfa » Chief Architect Premier X10 20.2.3.3 Mac OS
Grafik - 3D - Animasyon

Chief Architect Premier X10 20.2.3.3 Mac OS


Hakkında

Chief Architect Premier, konut ve ticari tasarımın tüm yönleri için bir yazılımdır. Güçlü inşaat ve çizim araçları, profesyonellerin standart yapım uygulamalarına göre hızlı bir şekilde çizimler oluşturmasına yardımcı olur. Planda yer alan her eleman, tasarım sürecini verimli ve verimli hale getirmek için varsayılan olarak yaygın olarak kullanılır. Duvarları çizerken, program otomatik olarak bir 3D model oluşturur ve bir malzeme listesi oluşturur. Site planları, kat planları, çerçeve planları, elektrik çizimleri / klima, bölüm ve yükseklik detayları ile inşaat belgeleri üretmek için güçlü otomatik araçlar ve inşaat kılavuzları ile. Son olarak, Baş Mimar, fotogerçekçi temsiller için tasarım araçları içerir.
Özellikleri

  • Tasarım ve inşaat için güçlü araçlara sahiptir.
  • Mutfak, banyo ve iç mekanı kolayca yaratır.
  • Modelleme araçlarına ve 3 boyutlu tasarıma sahiptir.
  • Tasarım planları yaratır.
  • Verimlilik ve hassasiyet için CAD araçları vardır.
  • Bireysel veya çoklu lotlar için site planları oluşturur.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

244 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.