Anasayfa » Art of Rally 1.0.4 (41914) MacOS
Yarış

Art of Rally 1.0.4 (41914) MacOS


Hakkında

"Tarzla tehlikeli bir şey yapmak sanattır ..." Art of Rally  , Absolute Drift'in yaratıcısından altın ralli çağından ilham alan stilize bir deneyimdir. Yukarıdan aşağı görünümde renkli ve stilize edilmiş ortamlarda dünya çapında yarışın. Günlük ve haftalık zorluklarla liderlik tablolarında birincilik için yarışın. Ralli sanatında ustalaşacak mısın? Finlandiya'dan Sardunya, Norveç, Japonya ve Almanya'ya kadar 60 etapta seyahat ederek Kariyer modunda rallinin altın çağını yaşayın. 60'lardan 80'lere, Grup B, Grup S ve Grup A'ya kadar en sevdiğiniz eski model arabaların direksiyonuna geçin. Başlangıç ​​dostu seçeneklerden en uzman sürücülere meydan okuyacak sürüş modlarına kadar, tüm oyuncular en sevdikleri ralli sürüş hilelerini kullanarak yarışların üstesinden gelebilir: İskandinav hareketi, karşı yönlendirme, sol ayak freni, el freni dönüşleri. Günlük ve haftalık görevlerimizde Adınızı Liderler Panosunun en üstüne çıkarın. Entegre Fotoğraf ve Tekrar Oynatma modu ile sürüş becerilerinizi veya sadece en sevdiğiniz manzaraları gösterin.
Özellikleri

Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Latin Amerika İspanyolcası, Portekizce (ses), Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.13 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.15 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.