Anasayfa » GRID 2 Reloaded Edition 1.0 Mac (Torrent)
Yarış

GRID 2 Reloaded Edition 1.0 Mac (Torrent)


Hakkında

Küresel tutkularla yıkıcı, yeni bir şampiyonluk olan 'World Series Racing' in yıldız sürücüsü olarak öne çıkın. Sinirinizi tutun ve dağ yollarında sinir bozucu düellolarda kazanmak için ne gerekiyorsa yapın, şehir sokaklarında tam temaslı sprintler deneyimleyin, yüksek riskli sürüklenme olaylarında yanlara alın ve WSR'yi yukarı doğru iterken ünlü devrelerin etrafında yol açın Uluslararası motor sporları. Süper şarjlı kaslı arabalar, çevik açık tekerlekli yarışçılar ve son teknoloji spor araçlar dahil olmak üzere 70'in üzerinde yüksek performansta ustalaşmayı öğrenin. Her otomobilin benzersiz hız, tork, kavrama ve hızlanma dengesine hakim olun ve tekniğinizi makineyle eşleştirerek, gerçekçilik ve arcade yarışları arasındaki tatlı noktaya vuran daha yüksek bir sürüş deneyimi elde edin.
Özellikleri

  • Gerçek hayat gibi, sadece daha iyi! TrueFeel ™ kullanımı, her bir aracın koltuğunuzun kenarında olacak kontrol kenarı sürüşü için benzersiz özelliklerini vurgular.
  • Otomotiv mühendisliğinde en iyisini temsil eden 70'in üzerinde muhteşem otomobilde Kaliforniya sahil yollarını, Japon dağ yollarını ve Avrupa şehir sokaklarını parçalayın.
  • Beyaz mafsallı sürüklenme savaşları, çılgınca elenme yarışları ve pistin yarışırken değiştiği öngörülemeyen LiveRoutes ™ kursları gibi çok çeşitli etkinliklerde kendinizi kanıtlayın.
  • İnanılmaz grafikler, muhteşem aydınlatma, gerçekçi ses tasarımı ve risk alan, hatalar yapan ve sizin kadar kazanmayı taahhüt eden gelişmiş AI ile her yarışa dalın.
  • GRID 2 Reloaded Edition, Demolition Derby etkinliği, Spa Francorchamps gibi ünlü pistler ve McLaren ve Aston Martin gibi 20'den fazla premium otomobil de dahil olmak üzere GRID 2 için daha önce yayınlanmış olan tüm ek içeriği içerir.
  • DiRT serisi, F1 ™ 2013 ve orijinal GRID'den sorumlu, dünyanın önde gelen İngiltere yarış stüdyosu Codemasters'ın uzmanlığı, tutkusu ve deneyimi ile hayat buldu.
  • Başa başa bölünmüş ekran yarışında bir arkadaşınıza / rakiplerinize karşı karşıya gelin.
Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 2.0GHz, RAM: 4GB, Grafik: 256MB, Boş Alan: 11GB OS X 10.9.2 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

65 Kb .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.