Anasayfa » ATOM RPG Trudograd 0.5.8 early access MacOS
Aksiyon - Macera

ATOM RPG Trudograd 0.5.8 early access MacOS


Hakkında

Lütfen dikkat : Trudograd ATOM RPG'nin hikayesini sürdürdüğü için, bir önceki oyunun devam filminden önce oynatılması önerilir. Trudograd , kıyamet sonrası Sovyetler Birliği'nde geçen sıra tabanlı bir rol yapma oyunu olan ATOM RPG'ye  tek başına bir hikaye genişletmesidir. Erken Fallout, Wasteland ve Baldur's Gate serisi gibi geçmişin klasik cRPG oyunlarından esinlenmiştir. 22 yıl önce SSCB ve Batı Bloku nükleer bir cehennemde birbirlerini yok etti. Milyonlar anında öldü, toplum çöktü ve teknoloji Orta Çağ'a geri gönderildi. ATOM üyesisiniz - kıyamet sonrası insanlık kalıntılarını korumakla görevli bir kuruluş. İki yıl önce, - ATOM'un çaylak bir ajanı - tehlikeli bir göreve Sovyet Atıklarına gönderildiniz. Sonuç olarak, insanlığın mücadele eden kalıntılarını potansiyel olarak yok edebilecek yeni bir tehdit hakkında belirli bilgileri ortaya çıkardınız. In  ATOM RPG: Trudograd  amacınız nükleer obliterasyona ve sosyal çöküşün testleri dayanmış dev kıyamet sonrası metropol seyahat etmektir. Orada, tehdidi uzaydan atmada insanlığın son umudu olduğu düşünülmelidir!
Özellikleri

  • Kendi irfanı ve savaşmak, ticaret yapmak, konuşmak ve keşfetmek için düzinelerce farklı yere sahip büyük bir şehir;
  • Büyük miktarda karakter geliştirme yolları, savaş stilleri, beceriler, avantajlar ve farklılıklar içeren sıradan bir deneyim;
  • Her biri kendi kişiliğine ve sağlam bir dallanma diyaloğuna sahip benzersiz karakterler;
  • Çevrenizdeki şehri aktif olarak değiştiren çoklu çözüm görevleri;
  • Kahramanınızı önceki oyunumuzdan (ATOM RPG) transfer edebilme;
  • Almak için kolay bir oyun. Trudograd ilk oyunun planının devamı olsa da, yeni oyunculara da dostça davranıyor ve kaçırmış olabileceğiniz irfan ve önemli gelişmeler hakkında sizi çabucak dolduracak;
  • Oyuncular tarafından oyuncular için yapılan iki yıllık topluluk çalışması sonucu. Bu oyun, önceki başlığımızdan, kullanıcı geri bildirimlerinden ilham alan birçok değişikliği içeriyor.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.71 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.