Aksiyon - Macera Simülasyon Strateji

Barotrauma Early Access 0.9.10 MacOS


Hakkında

Barotrauma Early Access 0.9.10 hızlı Işık, Rimworld, Cüce Daha: FTL gibi oyunlar esinlenerek 2B kooperatif hayatta kalma korku denizaltı simülatörü olduğunu Fortress and Space Station 13. Ragdoll fiziğini ve uzaylı deniz canavarlarını ekip çalışması ve varoluşsal korku ile birleştiren bir Sci-Fi oyunu.

ABYSS’İ KEŞFEDİN

Çok uzak olmayan bir gelecekte, insanlık Jüpiter’in ayına kaçtı. Işınlanmış buzlu yüzeyi ile hayat sadece aşağıdaki okyanusta bulunabilir. Cezalandırıcı bir sualtı dünyasında seyahat edin ve Europa’nın derinliklerinde neler olduğunu keşfedin. Dikkatli olun: Barotrauma’daki tehlike kendini duyurmaz.

MÜRETTEBATINIZA YARDIM EDİN VEYA HİÇBİRİNİN YAPMADAN EMİN OLUN

İçinde ölmenin yolları olduğu için Barotrauma’nın tadını çıkarmanın birçok yolu vardır. Hedeflerinize ulaşmak için mürettebatınızla birlikte çalışın ya da gemide hain olduğunuzda ihanete hazır olun. Arkadaşlarınızla, yabancılarla veya en kötü düşmanlarınızla oynayın.

KEŞFET, İŞLET, İLETİŞİM

Sualtında gezin, insanlığın son kalıntıları için görevleri tamamla, yabancı bir medeniyetin kalıntılarını keşfet, kaç ya da canavarlarla savaş. Sonar, nükleer reaktör, silahlar, motorlar ve pompalar gibi karmaşık yerleşik sistemleri ve cihazları çalıştırın. İletişim önemlidir!

DENEY, ZANAAT, OLUŞTUR

Karmaşık yerleşik kablolama ve kapsamlı işçilik ve tıbbi sistemlerde ustalaşın. Standart olanlara rakip olmak için yerleşik editörlerle kendi denizaltılarınızı ve canavarlarınızı oluşturun. Hatta doğrudan kaynak kodumuza dokunun ve mod uzakta.

Özellikleri

  • En iyi denizaltıda 2-16 oyuncu ile çok oyunculu oyunlarda keyif alır. Oyuncu sayınızı gerektiği şekilde botlarla destekleyin; tek oyuncu da mevcut ve daha da geliştiriliyor.
  • Farklı beceri ve görevlere sahip 6 oyuncu sınıfı: Kaptan, Mühendis, Mekanik, Doktor, Güvenlik görevlisi ve Asistan.
  • Neredeyse sonsuz tekrar oynanabilirlik için çoklu oyun modları ile prosedürel olarak oluşturulmuş harita ve görevler.
  • Yerleşik Denizaltı, Karakter ve Prosedürel Animasyon editörleri. Modları doğrudan Steam Atölyesi aracılığıyla paylaşın ve keşfedin.
  • Xml’de gösterilen tüm veriler ve oyunun kaynak kodu GitHub’da herkese açık.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

624 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.