Anasayfa » AudFree DRM Audio Converter 2.4.0 macOS
Dönüştürücü İnternet Araçları

AudFree DRM Audio Converter 2.4.0 macOS


Hakkında

Tüm cihazlarda ve oynatıcılarda çalmak için Apple Music, Audible kitapları, iTunes şarkıları ve sesli kitapları ve ortak ses parçalarını MP3, FLAC, WAV, M4A, AAC vb. Formatlara dönüştürmek için en iyi ses dönüştürücü. Farklı ses dosyaları her zaman yalnızca yetkili cihazlarla uyumlu özel formatlara sahiptir. Neredeyse tüm popüler oynatıcılarda ses parçalarını çalmanın en iyi yolu, bunları evrensel ses formatlarına dönüştürmektir. İster Apple Music, ister iTunes M4P şarkıları, ister Audible AA, AAX sesli kitap veya MP3, FLAC, WAV, OGG, Windows ve Mac için AudFree Audio Converter gibi normal ses dosyası formatları olsun, ne tür ses dosyalarını toplarsanız toplayın her zaman en iyi yardımcın ol. Çok çeşitli ses parçalarını popüler dosya formatlarına tamamen dönüştürebilir, böylece istediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz müziğin keyfini özgürce çıkarabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OSX 10.8 -10.15 ve en son iTunes
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

29 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.