Anasayfa » Kiosc 1.12.11 MacOS X
İnternet Araçları

Kiosc 1.12.11 MacOS X


Hakkında

Kiosc, OSC ve UDP ile iletişim kuran kişiselleştirilmiş panolar oluşturmak için basit bir araçtır. Ethernet üzerinden sistemleri ve ekipmanı uzaktan kontrol eden kendi kullanıcı arayüzünüzü tasarlamanıza olanak tanır. UDP veya OSC mesajları ile kontrol edilebilen çok sayıda harika ekipman mevcuttur. Tüm bu video, ses ve aydınlatma cihazlarını tetiklemek için şık bir ön uç olarak Kiosc'u seçebilirsiniz. Gösterge tablonuzun düzenini tasarlarken düğmeleri, kaydırıcıları, kodlayıcıları, onay kutularını ve renk seçicileri birleştirebilirsiniz. Logonuzu veya başka bir grafiği bırakabilirsiniz. Kiosc, CueCore2 gibi Visual Productions'tan mimari aydınlatma kontrolörlerini kontrol etmenin ideal yoludur. Örneğin, aydınlatma gösterileri başlatmanıza, yoğunluk seviyelerini değiştirmenize veya belirli bir sahneye atlamanıza olanak tanır. Kiosc uygulamasına Windows, macOS ve Ubuntu Linux'ta bulunan ücretsiz bir tasarım aracı olan Kiosc Editor eşlik eder.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.