Anasayfa » Audio Editor 1.5.7 MacOS
Ses Düzenleme

Audio Editor 1.5.7 MacOS


Hakkında

Audio Editor, birleştirmenize, bölmenize ve düzenlemenize olanak tanır, macOS için bir ses düzenleme programıdır. Bu yazılım, bilgisayarınızdaki herhangi bir ses dosyasını düzenlemenizi sağlar. Seçilen alanları keserek, kopyalayarak, yapıştırarak ve silerek şarkı ve kayıtları anında düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı kolaydır, projenizi kaydedebilir ve açabilirsiniz. Tüm çalışmalarınızı zaman çizelgesinde yapabilirsiniz, çok uygun.
Özellikleri

Ses dosyalarını açın ve kaydedin Dalga biçiminde sesi kesin olarak düzenleyin Zil sesleri ve jingle oluşturun Seçili alanları kopyalayın, kesin ve yapıştırın Dalga biçiminde ince seçim yapın Gerekli anı aramak için zaman çizelgesini yakınlaştır/uzaklaştır
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13.2 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.