Anasayfa » PerfectTUNES 3.0 Mac
Ses Düzenleme

PerfectTUNES 3.0 Mac


Hakkında

Müzik koleksiyonunuzu optimize etmek, eksik resimli albümlerden, yinelenen parçalardan bozuk parçalara kadar göz korkutucu bir görev olabilir. Bu sorunları düzeltmek zaman alıcı bir iş olabilir. Artık size yardım edecek eğitimli bir profesyonel hayal etmeyin, PerfectTUNES o profesyoneldir.

Albüm
Resmi otomatik olarak eksik kapakları ekler Kapak resmi, hem gezinirken albümleri tanımlamak hem de bir parçayı çalarken görsel çekicilik için kullanılır. Eksik veya düşük çözünürlüklü kapak resmi, tipik olarak bir koleksiyonun yüksek çözünürlüklü bir tablet aracılığıyla kontrol edilebildiği bu günlerde bunu kesmiyor.

Kimlik Etiketleri meta verileri düzenleme
ID Tagger’ın arkasındaki tasarım anlayışı, güçlü bir etiketleyici oluşturmaktı, ancak kullanımı kolay bir etiketleyici, her iki sayıyı da teslim ettiğimizden eminiz. Müzik kitaplığınıza farklı görünümler veya içgörüler sunulur, tek tek dosyaların nerede olduğunu bilmek zorunda kalmadan tüm ses kitaplığınızda hızlı bir şekilde düzeltmeler yapılabilir.

Özellikleri

AccurateRip, kopyalama hataları için kayıpsız izleri kontrol eder
Tüm kopyalanan disklerin yaklaşık %2’sinde hatalar vardır, üretim hataları gibi bir hata vermek için disklerin çizilmesine bile gerek yoktur. CD sürücüleri, kopyalanan bir parçada hata olup olmadığını (c2 işaretçileri kullanarak veya yeniden kopyalama) kendi başlarına belirleyemezler, kopyalama hataları hoparlör patlaması gürültüsü veya sessizlik (sürücünün hatayı enterpolasyon yaptığı yerde) olabilir.

AccurateRip adında bir teknoloji var, bu da rip parçalarınızı diğer insanların ripleriyle karşılaştırıyor, pozitif bir eşleşme sorgusuz sualsiz ripinizin hatasız olduğunu söylüyor, negatif bir eşleşme de ripte hata olduğunu bildirebilir. PerfectTUNES AccurateRip, daha önce kopyalanmış diskleri doğrular, iTunes’u veya AccurateRip’i denetleyemeyen diğer kopyalayıcıları doğrulamak için mükemmeldir. Neden mükemmel yırtıklardan daha azıyla yetinelim? AccurateRip, ses koleksiyonunuzdan şüpheyi ortadan kaldırın.

DeDup yinelenen parçaları kaldırır
De-Dup koleksiyonunuzu dinler ve yinelenen parçaların bir listesini sunar. Çoğu zaman bir kopya, bir parçanın daha düşük kaliteli bir kopyasıdır (daha düşük mp3 bit hızı gibi) veya hem derleme hem de orijinal albümde görünen bir parçadır.

İki kopya Bob Marley parçası algılandı, daha düşük kaliteli MP3 kopyaları kaldırılarak güvenle silinebilir. Bazen olası bir kopyanın doğrulanması gerekir, DeDup söz konusu parçanın/parçaların çalınmasına izin verir, oynatma sırasında akış iki parça arasında değiştirilebilir, bu gerçek bir zaman tasarrufu sağlar.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.