Anasayfa » Audiobook Builder 2.2.3 macOS
Ses Düzenleme

Audiobook Builder 2.2.3 macOS


Hakkında

Sesli Kitap Oluşturucu, ses CD'lerinizi, MP3'lerinizi, M4A'larınızı ve diğer ses dosyalarınızı iPhone, iPod veya iPad'iniz için sesli kitaplara dönüştürmenizi kolaylaştırır. Sese katılın, gelişmiş bölüm durakları oluşturun, kalite ayarlarını yapın ve gerisini Audiobook Builder'ın halletmesine izin verin. Bittiğinde iTunes®'da yüzlerce hatta binlerce müzik parçası yerine bir veya birkaç sesli kitap parçası alırsınız!
Özellikleri

  • Ses dosyası birleştirme: CD'lerinizi zaten kopyaladınız mı? Tekrar acı çekmeye gerek yok.
  • Gelişmiş bölüm durakları: Belirttiğiniz özel sanat eserleri iTunes'da ve renkli bir ekranla iPod'larda görünecektir.
  • Ayarlanabilir kalite ayarları: Dahil edilen ön ayarlarla başlayın, ancak her projenin ses ayarlarını kişisel zevkinize göre özelleştirmekten çekinmeyin.
  • iTunes entegrasyonu: Doğrudan iTunes'dan Sesli Kitap Oluşturucu projelerinize sürükleyip bırakın. Audiobook Builder ayrıca çıktısını doğrudan iTunes'daki özel bir çalma listesine gönderebilir.
  • Büyük bir hatıra: Her Sesli Kitap Oluşturucu projesinin ses verileri proje belge dosyasında bulunur, bu nedenle şimdi bir projeye başlamakta, ara vermekte ve projenizi daha sonra bitirmek için geri dönmekte özgürsünüz. Hatta gerekirse projeleri Mac'ler arasında taşıyabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.11 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.