Dönüştürücü

Audiobook Builder 2.2.1 MacOS


Hakkında

Sesli Kitap Oluşturucu, sesli CD’lerinizi, MP3’lerinizi, M4A’nızı ve sesli kitaplarınızdaki diğer ses dosyalarını iPhone, iPod veya iPad’iniz için dönüştürmenizi kolaylaştırır. Sese katılın, bölüm durakları geliştirin, kalite ayarlarını yapın ve Audiobook Builder’ın gerisini halletmesine izin verin. İşiniz bittiğinde, iTunes® sesli kitabında yüzlerce, hatta binlerce müzik parçası yerine bir veya daha fazla parça edinirsiniz.

Özellikleri

• Ses dosyalarını birleştirme: CD’lerinizi zaten kopyaladınız mı? Yine onun için acı çekmene gerek yok.
• Geliştirilmiş Duraklar bölümü, iTunes ve iPod’da renkli bir ekranla görünecek özel resimleri belirtir.
• Ayarlanabilir kalite ayarları: Birlikte verilen hazır ayarlarla başlayın, ancak her projenin ses ayarlarını kişisel zevkinize uyacak şekilde özelleştirmekten çekinmeyin.
• iTunes’un entegrasyonu: Doğrudan iTunes’dan Audiobook Builder projelerinize sürükleyip bırakın. Sesli Kitap Oluşturucu ayrıca çıkışlarını doğrudan iTunes’daki özel bir çalma listesine gönderebilir.
• Bir belleği çıkarın: Her Audiobook Builder projesinin ses verileri proje belge dosyasında bulunur, böylece bir projeyi şimdi başlatabilir, ara verebilir ve projenizi daha sonra bitirmek için geri dönebilirsiniz. Gerekirse projeleri Mac arasında bile taşıyabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.