Anasayfa » Aurora HDR 1.0.2 Multilingual macOS
Fotoğraf

Aurora HDR 1.0.2 Multilingual macOS


Hakkında

Aurora HDR 2019, Macphun ve dünyanın en ünlü HDR fotoğrafçısı Trey Ratcliff tarafından ortaklaşa geliştirilen, dünyanın en gelişmiş ve şaşırtıcı HDR uygulamalarından biridir. Adobe Photoshop, Lightroom veya başka herhangi bir yazılım olmadan dakikalar içinde harika HDR fotoğraflar oluşturmak için araçlara, güce, esnekliğe ve yaratıcı özgürlüğe sahip olursunuz. Aurora HDR 2019, Skylum'un yeni ton eşleme teknolojisine sahip yapay zeka destekli yeni Kuantum HDR Motoruna sahip Yeni HDR motoru, bu yeni güncellemenin temel unsurudur ve görüntülerinizi optimize edilmiş birleştirme için analiz eden yapay zeka destekli ton eşleme teknolojisi sağlar. Quantum motoru, doğal görünen sonuçlar elde etmek için binlerce görüntü üzerinde test edilerek ince ayar yapıldı. Skylum, yeni yazılımın vurgulama ve kanal kırpmayı, kontrast kaybını, gürültüyü ve gölgelenme eserlerini azaltmak için kullanılabileceğini ve hem tek görüntülerle hem de parantezli çekimlerle çalışabileceğini söylüyor.
Özellikleri

  • İyileştirilmiş ton eşleme: Quantum HDR Engine™
  • Akıllı Yapıya sahip yeni HDR Geliştirme paneli (Önceki HDR Yapısı panelinin yerini alır)
  • Geliştirilmiş Ayarlanabilir Degrade filtresi
  • Ön ayarlar artık Görünümler olarak adlandırılıyor
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

209 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.