Anasayfa » Autodesk AutoCAD 2020.2 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk AutoCAD 2020.2 macOS


Hakkında

Autodesk  AutoCAD  2020  tasarım ve dokümantasyon yazılımı, dünyanın önde gelen 2D ve 3D CAD araçları. Güçlü ve esnek özelliklerini kullanarak etrafınızdaki dünyayı tasarlamanıza ve şekillendirmenize olanak sağlar. Belgelendirmeyi hızlandırın, fikirleri sorunsuz paylaşın ve fikirlerinizi 3B'de daha sezgisel olarak keşfedin. Binlerce mevcut eklenti ile, AutoCAD yazılımı özel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş esnekliği sağlar. Tasarımı daha ileri götürmenin zamanı geldi. AutoCAD 2020, daha önce hiç olmadığı gibi fikirler oluşturmanızı ve keşfetmenizi sağlar. Fikirlerinizi oluşturmak, görselleştirmek, belgelemek ve paylaşmak için tek ihtiyacınız olan şey budur. Kavramsal tasarımdan taslak hazırlama ve detaylandırma işlemlerine kadar. SolidWorks, Pro / ENGINEER, CATIA, Rhino ve NX dahil olmak üzere çok çeşitli diğer formatları içe aktarın. Bir mühendislik değişikliği yapıldığında çizim görünümleri, kenar görünümü ve konum anında güncellenir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.19 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.