Anasayfa » GRAPHISOFT ArchiCAD 24.3008 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

GRAPHISOFT ArchiCAD 24.3008 macOS


Hakkında

ARCHICAD 24, mimarların daha hızlı modelleme ve betonarme, karmaşık çelik, ahşap ve kompozit kirişler ve kolonlar için doğru inşaat detayları ve miktar tahminleri oluşturmalarını sağlar. Karmaşık sütunlar, kavisli ve kırılmış kirişler artık grafik ve gösterim standartlarını karşılayacak şekilde modellenebilir ve belgelenebilir. Kirişler ve sütunlar, yansıtılan ve sembolik görünümlerin çeşitli ve kapak dolguları kullanılarak görüntülenebilir.
Özellikleri

Boşluklar, Nişeler ve Girintiler ARCHICAD 24, proje tasarım boşluklarını, boşluklarını ve nişlerini modellemek ve koordine etmek için elemanlar, eleman grupları veya hatta hikayeler boyunca yatay, dikey veya eğimli açıklıklar olarak tanıtılan yeni bir Açılış aracı sunar. Bu tür açılışlar, mimarlar, mühendisler ve danışmanlar ile eşit derecede ilgili oldukları ve mimarlar ve mühendisler tarafından belgelenmesi gerektiği için proje koordinasyonu için önemlidir. Açıklıklar sezgisel araçlar kullanılarak modellenebilir, programlanabilir ve belgelendirilebilir ve açık IFC standartları kullanılarak paylaşılabilir. Twinmotion ile tek tıklamayla foto-gerçekçi render ARCHICAD 24, mimarların Twinmotion canlı bağlantısının kesintisiz iş akışıyla gerçek zamanlı render ve foto-gerçekçi görselleştirmelerine olanak sağlar. Twinmotion’un en gelişmiş renderleme çözümü sayesinde, gerçek zamanlı foto-gerçekçi renderler oluşturmak artık çok hızlı ve kolayken, gerçek zamanlı senkronizasyon mimarların modeli düzenlemelerini ve tasarım kararlarını anında vermelerini sağlıyor. Hak kazanan tüm ARCHICAD 23 lisans sahipleri, Epic Games'in yeni gelen Twinmotion versiyonunu ücretsiz olarak alma hakkına sahiptir. Yenilenen Solibri bağlantısı ARCHICAD 24, tasarımın herhangi bir aşamasında kesintisiz kod ve yapıcılık kontrolü sağlar. Güncellenen eklenti, yalnızca ARCHICAD modelinde değiştirilen öğeleri algılar ve gönderir, böylece daha hızlı gidiş dönüş işbirliği sağlanır. Gelişmiş ARCHICAD 24 - dRofus 2.3 bağlantısı ARCHICAD 24, mimarların müşteri planlama gereksinimlerini yakalamalarını ve düzenlemelerini ve tasarım alternatiflerini doğrulamak ve teklif etmek için kullanmalarını sağlar. dRofus, tasarımcılar, hastaneler, havaalanları ve üniversiteler gibi büyük ve karmaşık projeler üzerinde çalışırken bile planlama kurallarını toplama ve yönetme ve kolaylıkla veri tasarlamalarını sağlar. Son gelişmeler sayesinde dRofus 2.3, ARCHICAD 23'ü tamamen destekliyor ve kullanıcılar artık odaları ARCHICAD'den dRofus'a aktarabilirler. Rhino-Grasshopper-ARCHICAD canlı bağlantı Yeni Grasshopper Deconstruct Bileşeni, ARCHICAD elemanlarının yüzey verilerini tasarım referansı olarak çıkarmak için kullanılabilir. Bu fonksiyonun yardımıyla BIM'deki ana tasarım şemasında yapılan değişiklikler, Grasshopper'daki tasarım algoritmalarıyla oluşturulan tüm bağlantılı tasarım detaylarını otomatik olarak güncelleyecektir. Daha hızlı tepki süreleri ARCHICAD 24, yazılımın başlatılmasından başlayarak, proje verilerine erişilmesine ve Bina Bilgi Modeli'nde yol gösterilmesinden başlayarak kesintisiz bir akış sunmaya özel bir önem vermektedir. Bu, ham performans optimizasyonu, aerodinamik iş akışları ve düşük dosya boyutları kombinasyonu ile sağlanır.
  • Kullanıcı Arabirimi Geliştirmeleri
  • Yeni CineRender Motor
  • Öznitelik Yönetimi
  • Ayarlar Güncellemesini Görüntüleyin
  • Metin Etiketi İşaretçisi Satır Seçenekleri
  • Perde Duvar Geliştirme
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.94 GB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.