Anasayfa » Autodesk AutoCAD 2022 Mac Full İndir
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk AutoCAD 2022 Mac Full İndir


Hakkında

Autodesk AutoCAD 2022 tasarım ve dokümantasyon yazılımı, dünyanın önde gelen 2B ve 3B CAD araçlarından. Güçlü ve esnek özelliklerini kullanarak çevrenizdeki dünyayı tasarlamanıza ve şekillendirmenize olanak tanır. Dokümantasyonu hızlandırın, fikirleri sorunsuz bir şekilde paylaşın ve fikirleri daha sezgisel olarak 3B olarak keşfedin. Binlerce mevcut eklenti ile AutoCAD yazılımı, özel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş, en üst düzeyde esneklik sağlar. Tasarımı daha ileri götürmenin zamanı geldi. AutoCAD 2022, daha önce hiç olmadığı gibi fikirler oluşturmanıza ve keşfetmenize olanak tanır. Fikirlerinizi oluşturmak, görselleştirmek, belgelemek ve paylaşmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Kavramsal tasarımdan taslak oluşturma ve detaylandırmaya kadar. SolidWorks, Pro / ENGINEER, CATIA, Rhino ve NX dahil çok çeşitli diğer formatları içe aktarın. Teknik bir değişiklik yapıldığında teknik resim görünümleri, kenar görünümü ve konum anında güncellenir. Taslak hazırlama, detaylandırma ve kavramsal tasarım lideri yolu bir kez daha gösteriyor. AutoCAD 2019, zamandan tasarruf ederken hızı ve doğruluğu artıran özelliklerle günlük taslak hazırlama sürecini ileriye taşır. Görüntü alanı başına ek açıklama ölçekleme ve katman özellikleri geçici çözümleri en aza indirirken, metin ve tablo geliştirmeleri ve birden çok lider eşsiz bir estetik hassasiyet ve profesyonellik düzeyi sağlamaya yardımcı olur. Belge. Tasarımlarınızı her zamankinden daha sezgisel, daha verimli ve daha hızlı oluşturun.
Özellikleri

 • İletişim kurmak. Tasarımlarınızı daha sorunsuz, daha doğru ve daha güçlü bir şekilde sunun ve paylaşın.
 • Keşfetmek. Artık, tasarımlarınızı daha da ileriye taşımanıza yardımcı olması için, şekli veya boyutu ne olursa olsun fikirleri bir 3D CAD modeline dönüştürebilirsiniz.
 • Özelleştirmek. AutoCAD yazılımının sizin için mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz şekilde çalışmasını sağlayın.
 • Çarpıcı tasarımlar oluşturun ve işbirliğini geliştirin
 • Çalışmanızı TrustedDWG teknolojisi ile paylaşın.
 • Bağlı masaüstü, bulut ve mobil çözümlerde çalışın.
 • Abone olduğunuzda AutoCAD 360 Pro mobil uygulamasını edinin.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

912 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • crack dosyası bilgisayarımda açılmıyor erişilebilirlikten de açıyorum ama yine açılmıyor.Yardımcı olabilirmisiniz.

  • Merhabalar denemenizi tavsiye ederim, herhangi bir bilgi verilmemiş M1 işlemci desteği ile alakalı.

  • çalışıp çalışmadığını paylaşımısınız ? bende arıyorum fakat yükleyemedim yeni MacBook Pro ya

 • merhabalar crack dosyasını açamıyorum erişim izniyle alakalı sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olur musunuz ?

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.