Anasayfa » Autodesk AutoCAD 2021.0.1 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk AutoCAD 2021.0.1 macOS


Hakkında

Autodesk AutoCAD 2021 tasarım ve dokümantasyon yazılımı, dünyanın önde gelen 2B ve 3B CAD araçlarından. Güçlü ve esnek özelliklerini kullanarak çevrenizdeki dünyayı tasarlamanıza ve şekillendirmenize olanak tanır. Dokümantasyonu hızlandırın, fikirleri sorunsuz bir şekilde paylaşın ve fikirleri daha sezgisel olarak 3B olarak keşfedin. Binlerce mevcut eklenti ile AutoCAD yazılımı, özel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş, en üst düzeyde esneklik sağlar. Tasarımı daha ileri götürmenin zamanı geldi. AutoCAD 2021, daha önce hiç olmadığı gibi fikirler oluşturmanıza ve keşfetmenize olanak tanır. Fikirlerinizi oluşturmak, görselleştirmek, belgelemek ve paylaşmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Kavramsal tasarımdan taslak oluşturma ve detaylandırmaya kadar. SolidWorks, Pro / ENGINEER, CATIA, Rhino ve NX dahil çok çeşitli diğer formatları içe aktarın. Teknik bir değişiklik yapıldığında teknik resim görünümleri, kenar görünümü ve konum anında güncellenir.
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Apple macOS High Sierra v10.13 / Apple macOS Mojave v10.14 / Apple macOS Catalina v10.15 Uyumluluk: macOS High Sierra v10.13 veya üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

1.51 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.