Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk AutoCAD macOS 2023.1.1 Full İndir


Hakkında

AutoCAD 2023, daha önce hiç olmadığı kadar fikirler oluşturmanıza ve keşfetmenize olanak tanır. Fikirlerinizi oluşturmak, görselleştirmek, belgelemek ve paylaşmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Kavramsal tasarımdan çizim ve detaylandırmaya kadar.
SolidWorks, Pro/ENGINEER, CATIA, Rhino ve NX dahil olmak üzere çok çeşitli diğer formatları içe aktarın. Bir mühendislik değişikliği yapıldığında teknik resim görünümleri, kenar görünümü ve konum anında güncellenir.

Dünyanın önde gelen 2D ve 3D CAD araçlarından Autodesk AutoCAD 2023 tasarım ve dokümantasyon yazılımı. Güçlü ve esnek özelliklerini kullanarak çevrenizdeki dünyayı tasarlamanıza ve şekillendirmenize olanak tanır. Belgeleri hızlandırın, fikirleri sorunsuz bir şekilde paylaşın ve fikirleri 3B olarak daha sezgisel bir şekilde keşfedin. Kullanılabilir binlerce eklenti ile AutoCAD yazılımı, özel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş, en üst düzeyde esneklik sağlar. Tasarımı daha ileri götürmenin zamanı geldi.

Çizim, detaylandırma ve kavramsal tasarım lideri bir kez daha yolu gösteriyor. AutoCAD 2019, zamandan tasarruf ederken hızı ve doğruluğu artıran özelliklerle günlük çizimleri ileriye taşıyor. Görünüm penceresi başına açıklama ölçekleme ve katman özellikleri, geçici çözümleri en aza indirirken, metin ve tablo geliştirmeleri ve birden çok lider, eşsiz bir estetik hassasiyet ve profesyonellik düzeyi sağlamaya yardımcı olur.
Belge. Tasarımlarınızı her zamankinden daha sezgisel, daha verimli ve daha hızlı oluşturun.

Özellikleri

  • İletişim kurmak. Tasarımlarınızı daha sorunsuz, daha doğru ve daha güçlü bir şekilde sunun ve paylaşın.
  • Keşfetmek. Artık, tasarımlarınızı daha da ileriye götürmek için şekil veya boyuttan bağımsız olarak fikirleri 3B CAD modeline dönüştürebilirsiniz.
  • Özelleştirme. AutoCAD yazılımının sizin için hiç düşünmediğiniz şekillerde çalışmasını sağlayın.
  • Çarpıcı tasarımlar oluşturun ve işbirliğini geliştirin
  • Çalışmanızı TrustedDWG teknolojisi ile paylaşın.
  • Bağlı masaüstü, bulut ve mobil çözümler arasında çalışın.
  • Abone olduğunuzda AutoCAD 360 Pro mobil uygulamasını edinin.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.14 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.