Anasayfa » Affinity Designer 1.10.6
Grafik - 3D - Animasyon

Affinity Designer 1.10.6


Hakkında

Mac için Profesyonel Grafik Tasarım Yazılımı.  Affinity Designer, programın doğru, sorunsuz ve hızlı vektör grafik tasarım pazarı olduğunu. Reklam malzemeleri, web sayfaları, simgeler, arayüz tasarımı oluşturmak ya da sadece eğlence için, taze sanatsal konseptler oluşturmak için grafiklerle çalışıyor olsanız da, Affinity Designer çalışma şeklinizde devrim yaratacak. OS X ve OpenGL, Grand Central Dispatch, Core Graphics teknolojilerinden yararlanır ve 64 bit sistemler ve çok çekirdekli işlemciler için donanımınızdaki performansın her parçasını sıkmak için tamamen optimize edilmiştir; Yakınlaştırma özelliğini 60 fps hızında kullanabilir, nesneleri doğru z sırayla taşıyabilir ve 100 megapiksel veya karmaşık vektör çizimlerinin binlerce eğri ile olmasına bakılmaksızın, tüm ayarlamaları, fırçaları ve efektleri gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz. En iyi PSD içe aktarma motoru pazar dosyalarını deneyin - diğer yaratıcı profesyoneller ile ortak çalışmayı kolaylaştırın. PSD, PDF, SVG, AI (PDF Akışı), Freehand ve EPS dosyaları desteğinin yanı sıra, tüm işiniz için veya sadece özel durumlar için Affinity Tasarımcısı'na geçtiğinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm esnekliği elde edersiniz. bu herhangi bir çaba gerektirmez. Profesyonel renk modeli ile uyumluluk, kanal düzenleme 16 - bit piksel önizleme gerçek zamanlı görüntüleme sektörleri, maskeler, ayar katmanları ve grafik tabletlerle uyumluluk, Affinity Designer yaratıcı profesyoneller için ciddi bir araçtır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

750 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.