Anasayfa » AweEraser 3.5 MacOS
Disk Araçları

AweEraser 3.5 MacOS


Hakkında

AweEraser bir taslak Mac veri güvenlidir. Sabit / depolama ortam sürücüsündeki verileri güvenle ve kalıcı olarak silebilir, dosyaları Mac'ten kalıcı olarak silebilir, sabit sürücüyü silebilir ve Mac OS'de zaten silinmiş verileri silebilirsiniz. Ayrıca Mac Toplu İşleminizdeki uygulamaları kaldırmanıza ve tarayıcı geçmişi, önbellek, gizlilik vb. Veri kurtarma yazılımının silinmiş veya biçimlendirilmiş verileri kurtarabildiğini biliyoruz. Bu nedenle, Mac, USB, dijital kameranızı satmayı, bağışlamayı veya vermeyi planlıyorsanız, yalnızca dosyaları silmek, çöp kutusunu boşaltmak veya cihazı biçimlendirmek yerine özel verilerinizin kalıcı olarak silindiğinden emin olmalısınız. Mac için AweEraser, bilgisayarınızın veya cihaz verilerinizin ömrünü etkilemeden belirli verilerin devam eden imhasını sağlamak için hükümet ve ordunun standartların elimine edilmesini sağlar. Veri silme sertifikaları arasında HMG Infosec Standard 5, Alman FOFIS, DOD 5220.22-M, ABD Ordusu bulunur. UU. AR380-19, Peter Gutmann algoritması, vb. Bu taslak Mac verilerinin kullanımı oldukça basittir. Silme, esnek ve güvenilir veriler sunar. Seçenek 1: dosya / klasörleri imha edin. Seçenek 2: Sabit sürücü ve cihazdaki tüm verileri kalıcı olarak silmek için tüm sabit sürücüyü / cihazı silin. Seçenek 3: silinen ve / biçimlendirilmiş verileri kalıcı olarak silmek için diskteki boş alanı silin. Mac için AweEraser ayrıca internet kaldırıcı ve temizleyici sunar. Kaldırma programı, uygulamaları toplu halde kaldırmanıza ve istenmeyen dosyalar, günlük dosyaları, önbellekler vb. Dahil tüm ilgili dosyaları kaldırmanıza yardımcı olabilir. Mac için AweEraser% 100 güvenlidir. Sabit sürücünüz, USB flash sürücünüz, dijital kamera hafıza kartı, RAID, sunucu ve diğer depolama ortamınızdaki belirli verilerin kalıcı olarak silinmesini garanti eder. Cihazınıza herhangi bir fiziksel zarar vermez ve yalnızca silmek istediğiniz verileri siler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.