Anasayfa » SweetScape 010 Editor 9.0.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli Disk Araçları

SweetScape 010 Editor 9.0.2 MacOS


Hakkında

Bilgisayarınızdaki herhangi bir metin dosyasını, ikili dosyayı, sürücüyü veya işlemi kolayca düzenleyin. Benzersiz ikili şablon teknolojimiz, karmaşık ikili verileri kolay ve sezgisel bir şekilde görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar. Çok çeşitli güçlü analiz ve düzenleme araçları içerir.  Metin Düzenleyici   Metin dosyalarını, XML, HTML, Unicode ve UTF-8 dosyalarını, C / C ++ kaynak kodunu, vb. Düzenleyin. Düzenleme ve komut dosyası araçları ve sınırsız geri alma.  Hex Editor   Performance eşsiz ikili düzenleme. Herhangi bir boyutta herhangi bir dosyayı düzenleyin. İkili verileri anlamak için güçlü İkili Şablonlar teknolojisini kullanın.  Disk Düzenleyicisi   Sabit sürücüler, memory stickler, USB flash sürücüler, CD-ROM vb. Programları bulun ve düzeltin. İşlem Düzenleyicisi,   bellek işlemlerini araştırır ve değiştirir.  Komut Dosyası: düzenlemeyi otomatikleştir  
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.