Anasayfa » Axure RP Pro 9.0.0.3646 / Team / Enterprise Edition macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Axure RP Pro 9.0.0.3646 / Team / Enterprise Edition macOS


Hakkında

Doğru çözümü tasarlayın. Tek bir kod satırı yazmadan koşullu mantık, dinamik içerik, animasyonlar, matematik işlevleri ve veri odaklı etkileşimlerle basit tıklama diyagramları veya oldukça işlevsel, zengin prototipler oluşturun. Paylaşımı kolay  Bir düğmeye tıkladığınızda Axure RP, diyagramlarınızı ve prototiplerinizi bulut veya şirket içi Axure Share'de yayınlar. Sadece bir link (ve şifre) gönderin; diğerleri projenizi bir tarayıcıda görüntüleyebilir. Mobil cihazlarda, bir tarayıcı veya iOS ve Android için Axure Share App kullanın. Diyagram ve Dokümantasyon  Akış çizelgeleri, tel kafesler, örnekler, kullanıcı seyahatleri, personeller, fikir panoları ve daha fazlasını oluşturun. Diyagramlarınızı oluşturmak için yerleşik veya özel kitaplıklardan öğeleri hızla sürükleyip bırakın. Sonra dolguları, degradeleri, çizgi stillerini ve metin biçimlendirmesini kullanarak stil verin. İşlevsellik belirtmek, görevleri takip etmek veya proje bilgilerini depolamak için diyagram ve prototiplerinizi not edin. Notlarınızı farklı izleyiciler için ayrı alanlar halinde düzenleyin. HTML’de veya ekran görüntüleri içeren otomatik olarak oluşturulan bir Word belgesinde hangi notların gösterileceğini seçin. Daha Kolay Ekip İşbirliği  Axure RP, aynı anda birden fazla kişinin aynı dosya üzerinde çalışmasını sağlayarak ekibinizin birlikte çalışmasını kolaylaştırır. Axure paylaşımı veya SVN üzerinde bir ekip projesi oluşturun ve değişiklikleri yönetmek için bir check-in ve check-out sistemi kullanın. Ekip projeleri ayrıca her check-in için not içeren değişikliklerin geçmişini tutar.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.7+  minimum 2 GB bellek (RAM), en az 4 GB  , 64 bit Intel işlemcili  5 GB disk alanı olan Mac bilgisayar  Prototip HTML için: Safari, Firefox veya Chrome  Word özellikleri için: Microsoft Office Word 2004 (uyumlulukla pack), 2008, 2011 veya 2016 ya da DOCX dosyalarını açabilen herhangi bir başka uygulama
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.