Anasayfa » Autodesk AutoCAD 2019.0.1 MacOS Full
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk AutoCAD 2019.0.1 MacOS Full


Hakkında

Herkes için, her yerde, her zaman CAD yazılımı. Artık AutoCAD®'e abone olduğunuzda, 2D ve 3D CAD yazılımlarına erişim AutoCAD ayrıca belirli endüstri araçlarını da belirler. Her yerden iş akışına izin veren yeni web ve mobil uygulama AutoCAD'den yararlanın.
Özellikleri

Geniş 2D belgeler.  Kapsamlı bir çizim araçları kümesi, düzenleme ve açıklama ile dokümantasyon ve 2D çizimler oluşturun. Yenilikçi Tasarım 3B Hemen hemen tüm tasarım görselleştirme araçları ve 3B modelleme ile oluşturun ve iletişim kurun. Kişiselleştirilmiş deneyim Özel araç kümelerini kullanın ve AutoCAD uzantılarını kişiselleştirerek Autodesk uygulamalarını depolayın. İşbirliği bağlantılı Çizimlerinize masaüstünüzden, webden ve mobilden erişin. Veri paylaşma ve kullanma Navisworks, Bing Maps ve daha fazlası.

Ne var ne yok:

DWG karşılaştırması Çizimin iki sürümü veya harici bir referans arasındaki grafik farklarını kolayca tanımlayın ve belgelendirin. 2D grafiksel geliştirmeler 2X zoom'un keyfini çıkarın, kaydırın ve sipariş çizim ve katman özelliklerini değiştirin. Web ve mobil kaydetme Masaüstünüzdeki resimleri kaydedin. Web ve mobil uygulamalarda AutoCAD'i görüntüleyin ve düzenleyin. İyileştirmeler PDF içe aktarın Geometri dosyalarını içe aktarın SHX yazı tiplerini, dolgular, raster görüntüleri ve TrueType metni bir teknik resimdeki bir çizimden görüntüler.
Sistem Gereksinimleri

- Apple® MacOS® Mojave v10.14 (güncelleme 2018.2 gerektirir); Yüksek Sierra v10.13 veya üstü; Apple MacOS Sierra v10.12 veya üstü; Mac OS X® Sonraki Captain V10.11 veya - Apple Mac Pro® 4.1 veya üstü; MacBook Pro® 5.1 veya üstü; iMac® 8.1 veya daha yüksek; Mac mini® 3.1 veya daha yüksek; MacBook Air® 2.1 veya üzeri; MacBook® 5.1 veya üstü - Intel 64 bit CPU (Intel Core Duo CPU 2GHz veya üzeri önerilir) - 3 GB RAM (4GB veya üzeri önerilir) - Gerçek renklerle 1280 x 800 (önerilen 2880 x 1800 Retina ekranı) - 3 İndirmek ve yüklemek için GB disk alanı. - Apple® Fare, Apple Magic Fare, Sihirli İzleme Paneli, MacBook® Pro izleme paneli veya Microsoft ile uyumlu fare. - Mac OS X ile uyumlu yazıcı - Apple Safari® 5.0 veya üstü - Mac OS X ile uyumlu tüm işletim sistemleri. Diller - Ürün Dilleri: İngilizce, Japonca, Fransızca, Almanca. Aşağıdaki linkten açılan sayfada 3 saniye bekleyin, otomatik indirme linkine yönlendirecektir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

516 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.