Anasayfa » Background Music Abstractor 5.8.5 Mac
Ses Düzenleme

Background Music Abstractor 5.8.5 Mac


Hakkında

Mp3, wav, m4a şarkılarından müzikler (obbligato) için küçük bir araç. Dikkat, bu yazılım videodan müzik verilerini soyutlayamaz, bu yazılımın tek işlevi obbligato'yu Ai algoritması ile mp3(veya wav veya m4a) dosyasından soyutlamaktır.
Özellikleri

Operasyon adımları: 1. Klasör simgesine tıklayın ve bir mp3(veya wav veya m4a) şarkı dosyası seçin; 2. Bir süre kalın; 3. Fon müziğini kaydetmek için hedef klasörü ve dosya adını seçin ve 'Kaydet'i tıklayın; 4. Bir süre kalın; 5. İşlem tamamlandıktan sonra, uygulama işlemin tamamlandığını bildirecek, ardından bitirmek için 'Onayla'yı tıklayın; 6. Ardından, seçtiğiniz hedef klasördeki fon müziğini çalabilirsiniz. Bilginize, uygulama 'Yazma çıktısı tamamlandı' uyarısı vermeden önce hedef klasördeki hedef arka plan müziğini çalamazsınız.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

237 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.