Ses Düzenleme

QLab Pro 5.0.6 Mac


Hakkında

QLab, ses, video ve MIDI’yı tek bir çalışma alanından kontrol etmenizi sağlar. QLab’ın temel sürümü ücretsizdir ve güçlü bir ses çalma ortamı sağlar. Gelişmiş kullanıcılar için, ses özelliklerini geliştirmek, video ve MIDI işlevselliği eklemek için lisanslar mevcuttur.

Seni daha hızlı yapmak için tasarlandı. Tasarımlarınızı yapmak için sezgisel bir ortam yaratmak için çok çalıştık. O ipucunun başını ve kuyruğunu düzeltmek mi gerekiyor? Sadece dalga formu düzenleyicisini getirin ve başlangıç ​​ve bitiş noktalarınızı sürükleyin. Videonuzun yatay olarak döndürülmesini ve ikinci projektörde ortalanmasını mı istiyorsunuz? Tıkla, sür, bitti. İpuçlarını yeni çalışma alanlarına veya hatta harici elektronik tablolara kesin ve yapıştırın. Bu ayarlamadan hoşlanmadığına karar verdin mi? Sorun değil, herhangi bir şeyi geri alabilirsiniz.

QLab nedir? 
QLab®, tüm dünyadaki tüm büyüklüklerde gösterileri çalıştırır. Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca kişiye ulaşan samimi mağazalardan sinema salonlarına kadar, QLab tasarımcıların canlı gösterilerinin hayata geçirilmesi için güvendikleri araçlardır. Esnek, güvenilir ve öğrenmesi kolay, QLab bir sebepten dolayı endüstri standardıdır.

QLab ne yapar? 
QLab, canlı performans sırasında oynattığınız karmaşık ışık, ses ve video tasarımları oluşturmayı kolaylaştırır.
QLab, performansınız sırasında ışığın, sesin ve videonun nasıl oynatılmasını istediğinizi tam olarak kilitlemenizi sağlar. Tasarım bittiğinde, “show mode” a geçecek ve “GO” tuşuna basarak gösterinizi çalıştıracaksınız.

QLab’ı farklı kılan nedir? 
QLab özellikle tiyatro gibi canlı etkinliklerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Her gece gösteriyi düzenleyen kişi sahnede neler olup bittiğine tepki verebilir, örneğin bir sahne geçişini tetiklemeden önce bir sahnenin bitmesini beklemek, hatta bir oyuncunun yanlışlıkla birkaç çizgiyi atlayıp ileriye doğru atladığı durumun üstesinden gelmek gibi. QLab, sahnede olup bitenlere dinamik olarak tepki verebilir veya her gece tam olarak aynı şekilde çalmaya programlanabilir. Çoğu şov, her ikisinin bir karışımı olacak.

QLab’ı kim kullanıyor? 
En sevdiğiniz yerel tiyatroda QLab’ı bulabileceğiniz iyi bir şans var. Ayrıca Broadway’de, West End’de ve kiliselerde, spor stadyumlarında ve müzelerinde göreceksiniz. Lise öğrencilerinin tecrübeli profesyonellere kadar QLab, gösteriyi yapmak için kullandıkları şeydir.

Sistem Gereksinimleri

Intel, 64 bit işlemci
OS X 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

38 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.