Anasayfa » Battery Indicator 2.15.0 Mac indir
Araçlar- Çeşitli

Battery Indicator 2.15.0 Mac indir


Hakkında

Menü çubuğunda kalan pil süresini ve yüzdesini gösterir. Uygulamanın, elektrik fişi takılıyken menü çubuğu simgesini gizleme ayarı vardır; bu, yalnızca pille çalışırken pil süresini/yüzdesini önemsiyorsanız yararlı olabilir. Komut tuşuna basarken simgesini menü çubuğundan dışarı sürükleyerek sistem pil göstergesini gizleyebilirsiniz. Komut tuşuna basarken menü çubuğu simgelerini sürükleyerek de yeniden sıralayabilirsiniz. Bu, bu uygulamayı tam olarak sistem pil göstergesinin yaşadığı yere yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Pil tamamen şarj olduğunda veya belirli yüzdelerde bildirimde bulunma tercihi de vardır. Ayrıca Kısayol desteğiyle birlikte gelir (macOS 12'de). MacBook, MacBook Pro veya MacBook Air gerektirir. İpucu: Pil durumunu ve sağlığını görmek için menü açıkken Seçenek tuşuna basın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 12.3 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.