Anasayfa » PreviewYaml 1.1.5 MAS macOS
Araçlar- Çeşitli PDF - Belge Webmaster Araçları

PreviewYaml 1.1.5 MAS macOS


Hakkında

Kolay YAML dosyası QuickLook önizlemeleri ve simge küçük resimleri. PreviewYaml, popüler YAML yapılandırılmış veri formatı kullanılarak oluşturulan belgeler için QuickLook dosya önizlemeleri ve dosya simgesi küçük resimleri sağlar. Uygulama iki uygulama uzantısı sağlar: macOS'un Sistem Tercihleri ​​> Uzantılar > QuickLook'ta görüntülenebilen ve yönetilebilen Yaml Önizleyici ve Yaml Küçük Resim. Uygulamanın kendisi, yalnızca bu uzantılar için bir kapsayıcıdır ve önizleme tercihlerini ayarlamak için kullanılabilir. Bu avantajları elde etmek için önce uygulamayı çalıştırmalısınız. PreviewYaml şu anda dosyaların UTF-8'de kodlanmasını beklemektedir. Özel etiketler gibi belirli YAML özellikleri henüz PreviewYAML tarafından desteklenmemektedir. Bilinen sorun: .nan, .inf ve/veya .-inf değerleri içeren bir YAML dosyası, PreviewYAML'nin dosyayı oluşturmasını engelleyecektir. Bu konu araştırılmaktadır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.