Anasayfa » BATTLETECH 1.8.0 Mac
Strateji

BATTLETECH 1.8.0 Mac


Hakkında

Yıl 3025'tir ve galaksi, BattleMechs adı verilen muazzam, mekanize savaş araçlarıyla soylu evlerin savaştığı bir sürekli savaş döngüsüne hapsoldu. Mechs'in ve onları yönlendiren MechWarrior'ların kendi paralı kıyafetinin emrini al, kendini acımasız bir yıldızlararası iç savaşa soktuğun zaman ayakta kalmak için mücadele ediyor. Starfaring operasyon üssünü yükseltin, feodal lordlarla paralı sözleşmelerde pazarlık edin, yaşlanan BattleMech'lerinizi sabit hale getirin ve onarın ve düşmanlarınızı savaş alanında yenmek için yıkıcı savaş taktiklerini uygulayın.
Özellikleri

TABANLI BİR TABANTA MEKS BİR KADAR KOMUTAN Çok çeşitli kombinasyonlarda 30'un üzerinde BattleMech'i dağıtın. Rakiplerinizi aşmak ve üstün kılmak için arazi, konumlandırma, silah seçimi ve özel yetenekler kullanın. SATIŞ ŞİRKETİNİZİ YÖNETİN Benzersiz MechWarrior'ları işe alın, özelleştirin ve geliştirin. Dropship'inizi geliştirin ve özelleştirin. Bir Paralı Asker olarak, çok çeşitli soylu evler ve yerel hiziplerle görevlerinizi yerine getirin ve ününüzü yönetin. İNŞAAT BİR SİVİL SAVAŞA BÖLÜMÜ Kendinizi şiddetli bir şekilde sınırlandırılmış bir yöneticinin hikayesine daldırın, paçavra paralı paraşüt şirketinizin desteğiyle tahtı geri almak için acımasızca bir savaş yapın. MEKSİNİZİ ÖZELLEŞTİR Birimlerinizi korumak ve yükseltmek için MechLab'ınızı kullanın, hasarlı silah sistemlerini düşmüş düşmanlardan alınan savaş alanlarıyla değiştirin. PVP ÇOKLU YAYICI VE ETEK MODU Stratejilerinizi AI'ya karşı test etmek için arkadaşlarınızla başa baş gitmek, rakiplerle çevrimiçi rekabet etmek veya tek oyunculu çatışma moduna geçmek için bir 'Mechs ve MechWarriors'ı kişiselleştirin.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13.3 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13.81 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.