Anasayfa » Driftland The Magic Revival 1.2.8b Mac
Simülasyon Strateji

Driftland The Magic Revival 1.2.8b Mac


Hakkında

Eski büyücüler arasındaki yıkıcı bir savaştan sonra, parçalanmış Driftland gezegenini bir arada tutan güçlü bir büyü. Bütün medeniyetlerinin ve gezegendeki yaşamlarının imhasıyla karşı karşıya kalan savaşçı hizipler ateşkes ilan etti ve hasarı onarmaya çalıştı - ama çok geçti. Kalan tüm sihrlerini güçlü bir büyü yapmak için kullanarak, dünyalarını göreceli dengede tutmayı başardılar. Birçok karanlık çağ geçti, ama hepsi kaybolmuş gibi göründüğünde, bir kez daha umut ışığı ortaya çıktı: yeni büyü kaynakları ortaya çıktı ve gezegene yeni büyücüler doğurdu. Artık uykuda bir kez daha çatışırken, yeniden keşfedilen bu güç, Driftland'ın eski ihtişamına geri mi kazandırıldığını yoksa kozmostan tamamen mı silindiğini belirleyecektir. Kendi kaleniz, kuleniz ve kara kütlelerinin birinde küçük bir aleminizle bir Mage Overlord rolünü üstleniyorsunuz. Eşsiz güçlerinizle, usule uygun olarak üretilmiş bir dünyayı keşfedebilir ve krallığınızı genişletmek için yüzen toprakları birleştirebilirsiniz. Oynanış, her birini mikro yönetmeye gerek kalmadan tüm birimleriniz için genel hedefler belirlemeye odaklanır. Emrindeki savaşçılar, okçular ve büyücüler, farklı uçan canavarları evcilleştirip sürdürebilir ve çeşitli hava birimleri yaratabilirler.
Özellikleri

  • Usul olarak oluşturulan dünya
  • Kaynak ve sihir temelli ekonomi
  • Büyü ve dağınık kara kütlelerini hareket ettirin ve terraform yapın
  • Ejderhaları ve diğer yaratıkları evcilleştirin ve sürün
  • Aynı haritada keşfedin ve savaşın
  • Doğrudan kontrol birimleri yerine hedefler belirleyin
  • Tek oyuncu, kampanyalar ve çok oyunculu
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.24 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.