Anasayfa » beaTunes 5.2.30 Mac
Ses Düzenleme

beaTunes 5.2.30 Mac


Hakkında

Bu gece partiye hangi müzikler katılacak? Tüm blok eve gelir ve Tech-House, güçlü ve minimalist temalar yapıyorlar. Fakat ses kitaplığınız o kadar geniş ki, bu çalma listesinde hangi sorunları aldığınızı gerçekten bilmiyorsunuz. En azından beaTunes kadarıyla, ve aynı olmayacak. Gizli, şarkılarınızın BPM'sinde (dakika başına vuruş veya vuruş). Konuların küçük bir seçimini yapın ve beaTunes'ın arkadaşlarınız gibi bu minimalist ritmi geçen konuları bulmasına izin verin. Tech-House, aynı zamanda pop, rock, salsa, her türlü müzikle çalışır ve gerçek şu ki, gayet iyi. Hatta en sevdiğiniz çalma listelerinizle blogger.com'daki blogunuza doğrudan tema oluşturma veya renk temalarınızı kataloglama gibi bazı alışılmadık özellikler taşır.
Özellikleri

  • Basit arayüz
  • Güçlü ses çıkışı
  • Müzik türleri ile uyumlu
Sistem Gereksinimleri

>> Intel 64-bit işlemci >> OS X 10.7.5 / macOS 10.12.x
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

313 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.