Anasayfa » PCDJ DEX 3.19.0 macOS
Ses Düzenleme

PCDJ DEX 3.19.0 macOS


Hakkında

PCDJ DEX 3.13.0.6, macOS için müzik, müzik videoları ve karaoke şovlarını sorunsuz bir şekilde karıştırmanızı sağlayan profesyonel bir DJ Yazılımıdır. DEX 3, medyanız üzerinde tam kontrol sağlayarak karıştırma sırasında hiç olmadığı kadar yaratıcı özgürlük sağlar. Vuruş ızgarası tabanlı otomatik vuruş mikromuz ile parçaları karıştırmak kolaydır ve miksinizin diğer yönlerine odaklanmanızı sağlar.
DEX 3 gecikmesiz oynatma sunduğundan; döngüler, sıcak ipuçları ve tüm oynatma özellikleri son derece hassastır. DEX 2'yi bir klavye veya fare ile kullanın veya dokunsal uygulamalı kontrol için 65+ desteklenen DJ denetleyicilerinden birini kullanın. Öyleyse DEX 3'ü indirin, melodileri içe aktarın ve hayal gücünüzü işaretleyin - DEX 3 eksiksiz bir DJ karıştırma yazılımı çözümüdür.
Taşıma ve DJ Mikser Kontrolleri DEX 3, her şeyi karıştırmayı kolaylaştırır. DEX kullanıcı arayüzü, CD Destelerinin görünümünü ve hissini taklit eder ve fiziksel DJ mikserlerinde bulduğunuz gibi mikser kontrollerini içerir. Video karıştırma kontrolleri olan veya olmayan geleneksel bir 2 Katlı arayüz kullanın veya birlikte verilen 4 Katlı kaplamalardan biriyle karışımınızda katman oluşturun. BPM beat-sync, loop, key-lock, hot cue points, filtreler ve efektler, ister ses karıştırın ister müzik videolarını karıştırın, kusursuz bir şekilde çalışır. Gelişmiş Medya Dosyası Tarayıcısı Arama, Çalma Listeleri ve Automix ile DEX 3, tüm müzik, müzik videolarınız ve karaoke dosyalarınız için gelişmiş bir medya dosyası tarayıcısı içerir. Eklenen kitaplık filtreleri yalnızca çalışmak istediğiniz dosya türünü görüntülemenize olanak tanır ve hızlı arama özelliği siz yazarken sonuçları görüntüler. Özel oynatma listeleri oluşturun veya sabit sürücünüzdeki dizinlerden listeler oluşturun. Albüm kapağı ve renk kodlaması, aradığınız şarkıyı / şarkıları bulmanızı kolaylaştırır. Çalma listesi çalma otomasyonu yerleşiktir; ara vermeniz gerekiyorsa Automix veya Shuffle Play ile etkileşime geçin. 65+ UYUMLU DJ KONTROL CİHAZLARI DJ Kontrolörleri PCDJ DEX üzerinde uygulamalı dokunsal kontrol sağlayarak karıştırma sırasında daha fazla yaratıcılık sağlar. Popüler DJ ekipman üreticilerinden 65'in üzerinde DJ denetleyicisi yerel olarak desteklenmektedir, bu da sizin için sıfır yapılandırma anlamına gelir, böylece mikslere hemen girebilirsiniz. Bir düğmeye bastığınızda, bir düğme döndürün veya DJ kontrol cihazınızdaki bir tabağı çizin PCDJ gecikmeden anında tepki verecektir. DJ Müzik ve Müzik Videoları DJ'ler için PCDJ profesyonel DJ'ler için iki harika kayıt havuzu hizmeti ile bir araya geldi. İDJPool'daki ortaklarımız 320kbps MP3 ile en yeni müziğe ve tüm popüler türlerde abonelere sunulan 2 yıllık arka kataloğa sahiptir. Tüm türlerde yalnızca 50 $ karşılığında sınırsız indirme alın veya yalnızca “Country Pool” veya “Urban Pool” seçeneklerini seçin.
Özellikleri

Taşıma ve DJ Mikser Kontrolleri DEX 3, her şeyi karıştırmayı kolaylaştırır. DEX kullanıcı arabirimi, CD Deck'lerin görünümünü ve verdiği hissi taklit eder ve fiziksel DJ mikserlerinde bulduğunuz gibi mikser kontrollerini içerir. Video miksaj kontrolleri olan veya olmayan geleneksel bir 2 Katlı arayüz kullanın veya miksinize ürünle birlikte verilen 4 Katlı görünümlerden biri ile katman ekleyin. BPM beat-sync, looping, key-lock, hot cue noktaları, filtreler ve efektlerin tümü, ister ses miksajı yapıyor, ister müzik videolarını miksliyor olun, kusursuz bir şekilde çalışır. Arama, Çalma Listeleri ve Automix ile Gelişmiş Medya Dosyası Tarayıcısı DEX 3, tüm müzik, müzik videoları ve karaoke dosyalarınız için gelişmiş bir medya dosyası tarayıcısı içerir. Dahil edilen kitaplık filtreleri, yalnızca çalışmak istediğiniz dosya türünü görüntülemenize olanak tanır ve hızlı arama özelliği, siz yazarken sonuçları görüntüler. Özel çalma listeleri oluşturun veya sabit sürücünüzdeki dizinlerden listeler oluşturun. Albüm kapağı ve renk kodlaması, aradığınız şarkıyı/şarkıları bulmanızı kolaylaştırır. Oynatma listesi oynatma otomasyonu doğrudan yerleşiktir; Ara vermeniz gerekiyorsa Automix veya Shuffle Play'i kullanın. 65+ UYUMLU DJ KONTROLÖRLERİ DJ Kontrol Cihazları, PCDJ DEX üzerinde uygulamalı dokunsal kontrol sağlayarak miksaj sırasında daha fazla yaratıcılığa olanak tanır. Popüler DJ ekipmanı üreticilerinden 65'in üzerinde DJ kontrol cihazı yerel olarak desteklenir, bu da sizin için sıfır konfigürasyon anlamına gelir, böylece mikse hemen girebilirsiniz. Bir düğmeye bastığınızda, bir düğmeyi çevirdiğinizde veya DJ kontrol cihazınızdaki bir tablayı çizdiğinizde PCDJ gecikme olmaksızın hemen tepki verir. DJ'ler için DJ Müzik ve Müzik Videoları PCDJ, profesyonel DJ'ler için iki harika kayıt havuzu hizmetiyle birlikte çalıştı. iDJPool'daki ortaklarımız, 320kbps MP3'te en yeni müziğe ve ayrıca tüm popüler türlerde abonelere sunulan 2 yıllık eski kataloğa sahiptir. Sadece 50 $ karşılığında tüm türlerde sınırsız indirme elde edin veya yalnızca “Ülke Havuzu” veya “Kentsel Havuz” seçeneklerini seçin.
Sistem Gereksinimleri

Mac: OSX 10.7.5 (Lion) veya üstü. 2.5GHz Intel Core 2 Duo / Core i3 / i5 / i7. 4 GIG RAM veya Daha İyi. Ekran Kartı: En az 512 MB (veya Intel HD 3000 Serisi veya daha iyisi) Çok Kanallı Çekirdek Ses kartı bulunan özel Grafik Kartı . Sabit sürücüde 200 MB boş alan.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

270 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.