Anasayfa » Beyond Compare 4.2.10 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Beyond Compare 4.2.10 MacOS


Hakkında

Beyond Compare, dosyalarınızı ve klasörlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde karşılaştırmanıza olanak sağlar. Basit, güçlü komutları kullanarak, ilgilendiğiniz farklara odaklanabilir ve gerisini görmezden gelebilirsiniz. Daha sonra değişiklikleri birleştirebilir, dosyalarınızı senkronize edebilir ve kayıtlarınız için raporlar oluşturabilirsiniz. Tüm sürücüleri ve klasörleri yüksek hızda karşılaştırabilir, yalnızca boyutları ve değiştirilmiş süreleri kontrol edebilir veya her dosyayı bayt bayt karşılaştırması ile iyice doğrulayabilirsiniz. İlgilendiğiniz belirli dosyaları bulduktan sonra, Beyond Compare, karşılaştırmak ve görüntülemek için en iyi yolu akıllıca seçebilir. Metin dosyaları, özellikle belgeler, kaynak kodu ve HTML için ayarlanan sözdizimi vurgulama ve karşılaştırma kuralları ile görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Microsoft Word .doc ve Adobe .pdf dosyalarının metin içeriği de karşılaştırılabilir ancak düzenlenemez. Veri dosyaları, çalıştırılabilir dosyalar, ikili veriler, Beyond Compare'in standart versiyonu tam özellikli bir karşılaştırma aracıdır ve kullanımı ücretsizdir. Beyond Compare'in Pro sürümü şu özellikleri ekler: 3 yollu metin birleştirme, 3 yollu klasör birleştirme, yerleşik SFTP desteği, metin değiştirme, Klasör-Karşılaştırma hizalama geçersiz kılmalarını ve WebDAV, Dropbox ve alt sürümleri destekleme.
İndirme Linkleri

Turbobit

41 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.