Anasayfa » Moneydance 2019.2 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

Moneydance 2019.2 Mac OS


Hakkında

Evinizi veya iş ekonominizi yönetin. Moneydance 2015 yenilenmiş ve iyi bir yeni özellikler ve arayüz geliştirmeleri sunuyor. Bu henüz finans müdürü bilmiyorsanız, bunu denemek için zamanı geldi; Yerli portföyünün durumuyla ilgili grafik raporlar için idealdir. Çevrimiçi bankamızdan indirdiğimiz dosyalar ile işlemlerimizi senkronize etmemizi sağlayan OFX, QFX ve QIF gibi formatlar sayesinde çevrimiçi bankacılık için destek sağlıyor. Gelir ve giderlerinizin kısa bir gözden geçirmesi program yönetimi bütçelerini sağlayacak… bir tatil mi? Yatırımlarınızı borsada, fonlarda ve diğer alanlarda takip etmenin yanı sıra, yinelenen faturalar da dahil olmak üzere gelecekteki işlemlerden haberdar olacaksınız; daha fazla sürpriz yok. Son olarak, raporlarınızın ve grafiklerin yardımıyla, nihai taslak dengelerini dengeler, çift girişler vb. Ile karşılaştırabilirsiniz.
Özellikleri

  • Banka ekleyebilme
  • OFX, QFX ve QIF dosya desteği
  • Dışarı aktarabilme
  • Gelir - gider hesaplayabilme
  • Basitleştirilmiş arayüz
  • Rapor ve grafik oluşturma
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

269 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.